A-tým a dorostenci hrají doma. Další porce zápasů na venkovní půdě.

• Zápasová pozvánka

    V Dačicích se v sobotu 2.11.2019 odehraje další turnaj 2. ligy dorostenců. I Žďár zde bude mít své želízko v ohni. Od 10:30 se Hippos Hippos Žďár n/S. Benjamins utká s Florbal Telč. Jde o souboj o poslední příčku v tabulce. Utkání tak bude mít jistě náboj. Dokáže se Žďár odlepit ode dna? Zápas můžete sledovat online. V druhém sobotním zápase pak Hippos narazí na TJ Centropen Dačice. Zápas začíná od 14:30 a ani tento duel nebude mít jasného favorita. Dačice jsou prozatím na šestém místě, se ziskem čtyř bodů.

   V Přibyslavi se v sobotu uskuteční turnaj Ligy Vysočiny přípravek. Hippos zde bude mít v programu hned šest utkání. Turnaj startuje od 9:00 soubojem celků TJ Sokol H. Brod a právě Hippos Žďár n/S. (online). Poslední měření sil přijde na řadu od 12:20. Podrobný rozpis zápasů, naleznete na stránkách.

   Domácí palubovka snad pomůže A-týmu k zisku dalších bodů. Ani zlepšený výkon v minulém týdnu na body nestačil a Hippos podlehl prvnímu celku tabulky FBC Mohelnice v poměru 8:7. Doma, v sobotu, Hippos přivítá FBC PEAKSPORT LITOMYŠL. Litomyšl je zatím na pěkném třetím místě. Hippos pořád na chvostu tabulky. Dokáže známé prostředí pomoci? Vše bude k vidění ve sportovní hale Na Bouchalkách od 19:00, nebo online.

   V neděli 3.11.2019 bude ve Žďáře k vidění 1. liga dorostenců. Turnaj odstartuje zápase mezi celky  FBŠ Hummel Hattrick Brno a domácími Hippos Žďár n/S.. Zápas má výkop od 10:00 a bude se jistě na co koukat. Domácí Hippos je na čtvrté pozici, se ziskem devíti bodů. Jejich soupeř je na tom ještě o něco lépe a s dvanácti body jim patří třetí místo v tabulce. Přetaví Hippos výhodu domácího prostředí v body? Přijďte Hippos podpořit, nebo držte palce o online přenosu. Druhé utkání už bude situace vážná. Hippos bude stát od 14:30 proti neporaženému celku 1. ligy dorostu a vedoucím týmu ligy, Sokol Brno I EMKOCase Gullivers. Žďár tak v neděli nabídne opravdu zajímavé florbalový program.

   Vydrží C-týmu forma ve venkovních zápasech v Ledči? Uvidí se také v neděli. Zde se C-tým, hrající v pohodě, utká s SK Jihlava (12:00; online) a poté s celkem Sklo Bohemia Světlá n/S (15:00; online). Jihlava má o šest bodů méně, než Žďárský celek. Při pohledu na tabulku by se tedy zápas dal nazvat jako povinné vítezství. V druhém utkání už se karty vyrovnávají. Bohemia, má pouze o tři body méně a v případě výhry se na Hippos může dotáhnou.

   V Bystřici nad Pernštejnem se představí mladší žáci. Jejich program se řadí do kategorie náročnějších. Dvě družstva Hipposu (Hipposačky Žďár n/S. a Hippos Žďár n/S.), zde sehrají shodně čtyři utkání. Podrobný rozpis naleznete na stránkách.