A-tým a mladší žáci hrají doma

• Zápasová pozvánka

   V sobotu 15.2.2020 ceká další domácí zápas A-tým. Ten v předešlých zápasech ztratil možnost zajistit se nadstavbovou část, kam postupují tři nejlepší celky divize, bez zaváhání soupeřů. Sobotním soupeřem Hipposu bude tým FBC LETOHRAD Orel Orlice. Letohrad je pouhé tři body za Hippos. První zápas Hippos prohrál poměrem 7:5 a doma bude chtít jistě soupeři prohru oplatit. Zápas startuje tradičně v 19:00 ve sportovní hale Na Bouchalkách.

   V neděli 16.2.2020 bude mít Hippos ve světě hned několik zástupců. Jeden z nich bude i C–tým. Ten od 8:00 narazí ve Skutči na FBC Salamandra Apoly. C-tým prožívá vydařenou sezónu a prozatím celé skupině vévodí. Salamandra je se ztrátou třinácti bodů na čtvrtém místě. Druhým soupeřem bude od 11:00 druhý tým soutěže, Fbc Orel Nové Město na Moravě. Nové Město ztrácí na Hippos pouze jediný bod. Hippos má však ještě dvě utkání k dobru.

   V Jihlavě se představí junioři. V 9:00 budou čelit domácímu týmu SK Jihlava. Jihlava i Žďár mají shodně pětadvacet bodů. V druhém utkání Hippos narazí na Snipers Třebíč. Třebíč okupuje poslední příčku a Hippos by tak měl dle papírových předpokladů posbírat další tři body. Zápas startuje od 12:00.

   Neděle bude na Bouchalkách patřit mladším žákům. Domácí příznivci se mohou těšit na dvě družstva Hipposačky Žďár n/S. a Hippos Žďár n/S.. Oba celky sehrají čtyři utkání. K vidění tak bude celkem osm zápasů se žďárským zastoupením. Turnaj startuje od 9:00 a rozpis zápasů naleznete na stránkách.

   Do Bystřice nad Pernštejnem cestuje přípravka. Dva zástupci Hippos se představí hned v sedmi zápasech. V 11:20 dojde i na vzájemné měření sil. Rozpis turnaje na stránkách.

   1. liga dorostenců – skupina D bude k vidění v Třebíči. Hippos zde narazí na druhý tým, kterým je TJ Znojmo LAUFEN CZ (online). Znojmo na čelo soutěže ztrácí tři body. Hippos se usadil na šesté příčce. Zápas startuje od 13:00. Druhé utkání sehraje Hippos od 16:00 proti  Bulldogs Brno. Brno má před Hippos náskok čtyř bodů. Ideální se tedy soupeři v tabulce přiblížit. Jak vše dopadle lze sledovat i online.