A-tým a přípravka hrají doma. Další družstva budou cestovat.

• Zápasová pozvánka

   V sobotu 30.11.2019 se v Bystřici nad Pernštejnem odehrají další utkání Regionální liga mužů - skupina 5 – Vysočina, kde hraje i B-tým Hipposu. V prvním utkání Hippos narazí na TJ Sokol Havlíčkův Brod Erupting Dragons. Odstup pěti míst v tabulce a rozdíl čtrnácti bodů, předurčuje Hipposu roli favorita. Zda dokáže potvrdit formu, můžete sledovat online. Druhé utkání bude soubojem předních týmů soutěže. Žďár poměří síly se Spartakem Pelhřimov B. Hippos prozatím druhý, Pelhřimov o pozici níž a ve hře další důležité body. Utkání je naplánováno od 14:00 a diváci se mají jistě na co těšit.

   Do Jihlavy se pak v sobotu vypraví dorostenci (2. liga dorostenců).  I ti se utkají v prvním zápase s týme z Havlíčkova Brodu (od 10:30; online). Zde se však role obrací Hippos Benjamins je se třemi body na předposledním místě, Brod druhý. V druhém utkání, hraném od 14:30 se pak postaví proti domácím, SK Jihlava. Jihlava má na Hippos náskok šesti bodu.

   Ve Žďáře, sportovní hale Na Bouchalkách, bude k vidění přípravka. Ta zde od 9:00 odstartuje další turnaj soubojem s FBŠ Jihlava – girls. Následně budou žďárské naděje k vidění ještě třikrát. Podrobný rozpis naleznete na stránkách.

    Sobotní zápasy pak uzavře A-tým. Ten v domácím prostředí nastoupí od 19:00 proti FBK Piráti Sokol Chrudim. V prvním měření sil na začátku sezóny, Hippos zvítězil poměrem 5:10. Ani jeden z celků však neprožívá bodově bohatou sezónu. Chrudim získala osm bodů,  Hippos má o pouhé dva body víc. Pokud chce Žďár v divizi odehrát “klidnou“ sezónu, musí doma naplno bodovat. Online lze sledovat zde.

   První adventní neděli, 1.12.2019, odehrají turnaj mladší žáci. Těm tentokrát bude patřit palubovka v Jihlavě. Hippos, zásluhou dvou celků, bude k vidění hned osmkrát.  Hippos Žďár n/S. a Hipposačky Žďár n/S. odehrají na turnaji shodně čtyři utkání. Rozpis naleznete na stránkách.

   Ve Znojmě pak budou o lepší umístění v tabulce usilovat dorostenci v 1. lize. Ale nic jednoduchého je jistě nečeká. První zápas (13:30) se může, v případě výhry, Hippos posunout před soupeře, PSKC Okříšky. Na ty Hippos ze šesté pozice ztrácí dva body.  Druhé utkání už bude jiný oříšek. V něm Žďár od 16:30 narazí na druhý tým, TJ Znojmo LAUFEN CZ.

  V neděli odehrají druhé utkání i hráči A-týmu. Tentokrát budou cestovat do Pelhřimova. Zde se v odvetě utkají s Pacovskými Honzíky. První utkání vyznělo lépe pro hosty, kteří si z Bouchalek odvezli vítězství 3:8. Hippos tak jistě ví, co je třeba zlepšit, aby se soupeři vyrovnal. Zda dokáže hru zlepšit a sáhnout po bodech, uvidíme už tuto neděli.