A-tým bude dál bojovat o udržení. Dorostence čeká play-off.

• Zápasová pozvánka

   V sobotu 23.2.2019 odehrají další zápasy dorostenky. Ty se podívají do sportovní haly v Novém Veselý, kde bude turnaj pořádat oddíl FBŠ Jihlava. První zápas turnaje od 9:00 bude měření sil prvního Hippos a posledního celku tabulky, Sklo Bohemia Světlá n/S Tygřice. Zato druhé utkání Hipposu nabídne jistě velkou podívanou. Půjde totiž o přímí souboj o první příčku. Druhé tým FBŠ Jihlava ztrácí na Hippos pouze jeden bod. Případná výhra Jihlavy tak může s pořadím zamíchat. Zapas je na programu od 12:45.

   Do Bystřice nad Perštejnem vyrazí starší žáci. Od 10:00 se střetnou s domácími ASK Bystřice n.P. Bystřice má na Hippos náskok osmi bodů, ale hroši zcela jistě budou chtít zabojovat a soupeře porazit. V druhém utkání, hraném od 12:00, poměří Žďár sily s týmem SK JUVENIS PŘIBYSLAV. Druhý soupeř je naopak o deset bodů za Žďárským celkem. Poslední utkání Hipposu se odehraje od 14:00.  Sk JeMoBu, poslední soupeř, je v tabulce hned před Hipposem s náskokem pěti bodů.

   V neděli 24.3.2019 se v Dolní Cerekvi odehraje turnaj 2. ligy juniorů - skupina 5 – Vysočina. Hippos se utká s PSKC Okříšky-MoBu (10:30) a Snipers Třebíč (13:00). Hned první utkání jim bude první tým tabulky. Ani Hippos však v sezóně nezaostává a z druhé příčky ztrácí sedm bodů. Podaří se Hipposu na čelo dotáhnout? v druhém utkání pak bude žďárský celek “plnit“ roli favorita. Soupeřem jim bude Snipers Třebíč, který má na svém kontě 10 bodů (Hippos 42 bodů).

V Přibyslavi se pak budou po palubovce prohánět mimo jiné i žďárští elévové. Ty čekají čtyři utkání. Rozpis zápasů naleznete zde

O víkendu po nepodařeném první kole play-down čeká další dvojzápas A-tým. Tentokrát jim bude soupeřem tým Snipers Třebíč. Sobotní utkání se odehraje od 18:00, nedělní utkání je pak na programu od 15:00. Hippos se bude muset poprat o baráž, jinak se bude muset s Národní ligou rozloučit.

Důležité zápasy čekají pak o víkendu dorostence. Ti se v rámci předkola play-off, 1. ligy dorostenců střetnou s 1. SC TEMPISH Vítkovice. První utkání se odehraje v neděli od 12:30. Online bude k dispozici zde. Druhé vzájemné měření sil pak proběhne od 18:00. Online zde. Dorostenci zakončili základní část na čtvrtém místě, skupiny C. Vítkovice naopak vyhráli svou skupinu, skupinu D. Tabulkově tak mohou Vítkovice patřit k favoritům, na hřišti však může být vše jinak.