A-tým hraje o všechno. Elévové se představí domácímu publiku.

• Zápasová pozvánka

  V sobotu 23.2.2019 odehrají další dvě utkání junioři. Jejich cesta povede do Třeště, kde se od 10:30 utkají s celkem Florbal Telč. Telč se nachází na předposledním místě tabulky. Hippos tak může v případě výhry upevnit svoji druhou příčku. Ani v druhém utkání by nemuselo jít o žádné drama. Druhým soupeřem Hipposu bude poslední tým ligy, TJ Centropen Dačice. Utkání startuje v 14:30.

  V Třebíči pak čeká poslední zápas základní části Národní ligy A-tým. A půjde o hodně. Hippos je zatím na pozicích zajišťující play-down. Ale na play-off ztrácí pouze jeden bod. Hippos tak musí bodovat. Od 15:30 se tak budou muset proti Snipers Třebíč pořádně otáčet. A matematika hovoří jasně. Pokud vzájemné měření sil Klobouků a Svitav neskončí výhrou Svitav za dva body (Klobouky by brali jeden), Hipposu výhra bude stačit. Ale Hippos musí bodovat. Zda se to povede, můžete sledovat online zde.

  V neděli 24.2.2019 starší žáci odehrají tři utkání v Dolní Cerekvi. V 9:50 jim bude soupeřem ASK Bystřice n.P. (online). Bystřice má o pět bodů víc, než Hippos. Žďár tak v případě výhry může zase pomýšlet na lepší konečné umístění. V druhém utkání by otěže zápasu měl naopak držet Hippos. V 11:00 se postaví proti SK Jihlava (online). Ta je šest pozic za Hipposem. Poslední zápas přinese souboj sousedních celků tabulky. 13:50 se FBŠ Jihlava pokusí Hippos v tabulce přeskočit. Žďár však bude chtít svůj jednobodový náskok navýšit (online).

  V domácím prostředí se pak v neděli ukážou elévové. Ty naskočí nejméně ke třem utkání. Od 9:00 proti Florbal Telč Lvíčata, v 9:55 proti Snipers Třebíč a v 10:35 proti Snipers Třebíč modří. Nástavbová část turnaje je pak na programu od 11:00. Přijďte mladé florbalisty podpořit do sportovní haly Na Bouchalkách.

  Dva rozdílní soupeři budou čekat na B-tým v Pelhřimově. V prvním utkání se jim do cesty postaví v 10:30 TJ Sokol Chýnov. Chýnov je o bod za Hipposem. Žďár musí vyhrát a upevnit svoji pozici. Chvost tabulky je velice vyrovnaný a každý bod může rozhodnout. V 15:00 pak na Hippos B bude čekat test z testů nejtěžších. Soupeřem jim bude vedoucí celek Regionální liga mužů - skupina 5 - PSKC Okříšky.