A-tým hraje už v pátek. Další družstva o víkendu.

• Zápasová pozvánka

   Už v pátek 22.11.2019 se ve Vysokém Mýtě odehraje od 20:00 další západ Divize D. A-tým tentokrát poměří síly s celkem  FTC Vysoké Mýto. Domácí celek má před Hipposem náskok dvou bodů. Vítězství by tak mohlo Hippos posunout zase o něco výš.  V minulém zápase se Hipposu venku nedařilo a prohrál s konkurenčním týmem z tabulky FBC LETOHRAD Orel Orlice v poměru 7:5. Bude Žďár tentokrát venku úspěšný? Jak vše bude, můžete sledovat online.

   sobotu 23.11.2019, v Bystřici nad Pernštejnem, sehrají turnaj starší žáci. V 9:40 naskočí proti Snipers Třebíč modří. Hippos drží v soutěži druhou příčku, Třebíč je na sedmé příčce. V druhém zápase, hraném od 11:40, už to bude o něčem jiném. Hippos se utká s prvním týmem TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons. Náskok Brodu je sedmnáct bodu, ale s jedním zápasem k dobru. Ve 13:40 pak odstartuje zápas proti SK Jihlava ježci. A v tomto případě se Jihlava může přeskočit právě Žďár. Ježci ztrácejí pouze jeden bod a mají jeden zápas k dobru. Poslední zápas pak Hippos odehraje s týmem ASK Bystřice nad Pernštejnem. Turnaj tak nabídne přinejmenším dvě utkání, kde se máme na co těšit.

   Také v sobotu, se v Moravských Budějovicích představí dvě družstva kategorie elévové. Oba celky nastoupí shodně ke čtyřem zápasům. Turnaj startuje od 9:00 a jeho konec je plánován na dvanáctou hodinu.

   Nedělní dopoledne 24.11.2019, bude sportovní hala Na Bouchalkách patřit starším žákům. Hippos Žďár n/S. Benjamins zde odehraje tři utkání. Turnaj odstartuje jejich vzájemným zápasem s PSKC Okříšky, čtvrtým týmem soutěže. Od 11:50 se pak utkají s FBŠ Jihlava BLACK, kteří ztrácí pouhý jeden bod. A turnaj uzavře zápas Hippos Benjamins a Fbc Orel Nové Město na Moravě, které se pohybuje na konci tabulky.

   I v sobotu se Hippos představí v Bystřici nad Pernštejnem. Barvy Hipposu tam bude tentokrát hájit C-tým. A turnaj to bude důležity. V prvním zápase by měl Hippos usilivat o “lehčí“ body. Soupeřem jim bude poslední tým, Pacovští Honzíci B. Ale druhé utkání (17:30), bude soubojem prvních dvou celků. Hippos na vedoucí celek, Fbc Orel Nové Město na Moravě, ztrácí tři body. C-tým má však k dobru dvě utkání. Případná výhra by tak Hippos vystřelila do čela soutěže.