A-tým v sobotu v Opavě a náročná neděle. To je další hrací víkend Hipposu.

• Zápasová pozvánka

   V sobotu 6.10.2018 čeká A-tým první dlouhý výjezd. Jejich kroky povedou do Opavy, kde se utkají s domácími S.K. P.E.M.A. OPAVA. Hippos v předešlém kole dokázal doma zvítězit nad Horní Suchou a rád by přivezl body i z venkovního zápasu. Oprava prozatím letos nezískala ani bod. V loňské sezóně však Opava zaostala o pouhé dva body za druhým týmem tabulky. Co se s Opavou děje se budou moci hroši přesvědčit na vlastní oči od 19:00 ve sportovní hale ZŠ Mařádkova. Online lze sledovat na http://online.ceskyflorbal.cz/20182019/online-220923.htm.

   A-tým je jediný celkem, který se představí v sobotu. V neděli 7.10.2018 to však bude hned několik týmů. Do Písku se vydá B-tým. Ten před sebou má těžké zápasy. V prvním se postaví od 9:00 proti neporaženému celku, domácím FBC Sokol Písek (https://online.ceskyflorbal.cz/20182019/online-224033.htm). V druhém utkání narazí od 12:00 na tým FA SEPTA.CZ Č. Budějovice, které si z předešlých dvou zápasů připsaly čtyři body za výhru a remízu.

   V Dolní Cerekvi je pak na programu úvodní turnaj 2. ligy juniorů - skupina 5 – Vysočina. Hippos změří síly s celky FBŠ Jihlava (9:00) a TJ Sokol H. Brod (13:00). První zápasy asi nepoví, jak se bude Hippos soutěží prodírat.

   Úvodní zápasy čekají i dorostenky. Ty se vypraví do Chotovin nedaleko Tábora. Hned v prvním zápase se utkají s domácím celkem 1. FbK Tábor. Tábor v loňské sezóně získal šestnáct bodů, oproti pětatřiceti bodům Hipposu. Žďárský celek bude tedy favoritem zahajovacího utkání od 9:00. V 11:30 se pak Hipposu postaví do cesty FBC Štíři Č. Budějovice. I štíři měli loni na kontě o sedmnáct bodů méně, než Žďár. I zde by měl tedy Hippos bodovat. Ale uvidíme, jaké týmy se budou o body prát v 1. lize dorostenek - skupina 5.

   Druhé kolo Ligy Vysočiny mladších žáků (5+1) je pak na programu v Dačicích. Hippos se utká od 10:00 s ASK Bystřice n.P. Zubři a následně od 12:15 s TJ Centropen Dačice.

   Posledními, kdo se chystá na víkendová utkání, jsou mladší žáci (3+1). Ti se v Pelhřimově postupně utkají se soupeři Spartak Pelhřimov – žlutí; Pacovští Honzíci; Spartak Pelhřimov a SK JUVENIS PŘIBYSLAV.