A-tým znovu doma. V neděli se doma představí přípravka

• Zápasová pozvánka

   V sobotu 9.11.2019 v Ledči nad Sázavou odehrají další utkání junioři, v lize juniorů. V 10:30 změří síly s celkem TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons. A půjde o velice zajímavé utkání mezi prvními celky tabulky. K druhému zápasu se Hippos připraví od 14:30. Soupeřem jim bude tentokrát Sklo Bohemia Světlá n/S. Světlá má na svém kotě prozatím pouze bod. Pro Hippos tak půdě jednoznačně o lehčího soupeře, než v prvním utkání.

  Na domácí půdě se pokusí A-tým navázat na výhru z minulého týdne. Od 19:00 se utká s celkem SK Jihlava. Jihlava je na třetím místě se ziskem čtrnácti bodů. Domácí celek bude tedy k utkání nastupovat v roli a outsidera. Zlepšená hra přinesla Hippou i duhou výhru v sezóně. Jak to bude tentokrát, můžete sledovat online. Na sobotní utkání pak Hippos naváže hned v neděli, kdy od 15:00 naskočí proti PSKC Okříšky-MoBu. Nedělní soupeř je na tom stejně, jako Hippos. Má však k dobru jedno utkání. I nedělní zápas bude možné sledovat přímo ve sportovní hale Na Bouchalkách, nebo online.

  V neděli 10.11.2019 se v Dolní Cerekvi střetnou žďárští starší žáci s celky TJ Sokol H. Brod B (10:20), Sklo Bohemia Světlá n/S (11:40), FBŠ Jihlava RED (13:00) a FBŠ Jihlava BLACK (14:20). Velká porce zápasů a ve hře velký počet d tabulky.

  Druhý tým starších žáků, Hippos Žďár n/S. Benjamins, odehraje utkání v Okříškách. Soupeřem jim budou týmy Fbc Orel Nové Město na Moravě (9:50), Florbal Telč (11:00) a SK JeMoBu (13:50).

  Ještě před domácím utkání A-týmu se v neděli přetaví doma i elévové. Dvě žďárská družstva sehrají dohromady osm zápasů. Kompletní rozpis naleznete na stránkách.