Céčko v Ledči pouze za 1 bod

• Článek k zápasu/turnaji

15.12. bylo na programu další kolo Ligy Vysočiny mužů v Ledči nad Sázavou.

Kvůli zdravotním,školním,plaveckým respektive pracovním povinnostem bylo Céčko ochuzeno o 4 hráče základní sestavy, a to Velína,Holcmana,Pátka a Kříže.

První zápas hroši sehráli proti TJ Sokol Havlíčkův Brod. Utkání bylo vcelku vyrovnané avšak zmíněné absence se bohužel projevily na koncovce, kdy i přes dobrou hru nebyli hráči C-týmu schopni vstřelit branku. Jiskřičku naděje vykřesal matador Blažek, kdy dvěma góly ve třetí třetině snížil na 7:4, bohužel to již ze strany hrochů bylo vše a Havlíčkův Brod nakonec ještě v početní výhodě skóre navýšil na konečných 8:4

Branky: Blažek 2,Neubauer 1,Kostečka 1 asistence: Moravec 1,Blažek 1,Pachl 1,Fousek 1

Ve druhém utkání byl soupeřem ASK Bystřice nad Pernštejnem.

V utkání se Céčko soustředilo na nepropustnou obranu s tím, že se pokusí využít jakoukoliv příležitost ke vstřelení branky. Jako prvnímu se to podařilo Křepinskému, který nechytatelně napálil balonek do horního rohu branky.První třetina však skončila 1:1, to se prosadl bystřický Paleček. V třetí třetine si hroši vzali vedení zpět, kdy opět Blažek dvěma góly otočil vývoj utkání.Bohužel minutu a čtvrt před koncem utkání zařídil konečnou remízu 3:3 Novák.

Branky: Blažek 2,Křepinský 1 asistence: Denk 2,Fousek 1