Céčko v Telči za bod

• Článek k zápasu/turnaji

Prvním soupeřem pro C-tým byl tým domácí Telče.

Utkání začalo v rychlém tempu od obou soupeřů, avšak branky se diváci dočkali až v 10. minutě, to se prosadila domácí Telč- 1:0. Hippos byl bez střelby a patřičného důrazu před soupeřovou brankou bezbranný. Skóre se Telči podařilo do konce první třetiny ještě navýšit na 2:0.

Do druhé třetiny C-tým nastupoval s jasným záměrem a to zlepšit střelbu a tlačit se do předbrankového prostoru. Bohužel po třech minutách 2. třetiny bylo skóre již 4:0 ve prospěch Telče. Od té doby se však hra Hipposu srovnala a hráči začali být víc, než rovnocenným soupeřem. Odměnou byli branky Denka a Moravce a snížení na 2:4. Bohužel si hráči nepochopitelně nepohlídali konec třetiny a v jejích posledních 20 vteřinách 2x inkasovali, což znamenalo skóre po dvou třetinách 6:2 ve prospěch Telče.

Třetí třetina začala rychlým snížením ze strany Hipposu, když dobrým napadáním získali balonek v rohu za soupeřovou brankou a po ose Holcman Vábek se balonek zastavil až v brance- 3:6.Telč si však náskok během čtyř minut vzala zpět a skóre ještě navýšila na 8:3. Snížení opět obstarala dvojice Holcman Vábek, avšak ze snížení se hráči mohli radovat jen 10 sekund- 9:4. Konečné slovo měl v zápase Pátek, který v přesilové hře upravil na konečných 9:5 pro Telč.

Branky:Vábek 2x,Moravec 1x,Denk 1x,Pátek 1x

Asistence: Kříž 2x,Holcman 2x,Kepka

V druhém zápase byli soupeřem Snipers Třebíč.

Hráči chtěli napravit zaváhání z prvního zápasu, což se jim od začátku dařilo, když po brankách Kříže, Blažka a Melichara otočili nepříznivý začátek a otočili vývoj utkání na svoji stranu. 3:2 po první třetině.

Ve druhé třetině se podařilo odskočit na rozdíl tří branek po zásazích Blažka a Kepky, který se prosadil dokonce v oslabení po dlouhém výhozu brankáře Růžičky, bohužel v posledních třech minutách se 3x radovali třebíčtí a tak se do třetí třetiny naskakovalo za stavu 5:5.

Třetí třetina přinesla opět navýšení na rozdíl dvou branek po střelách Pátka, avšak i toto nestačilo.Nejdříve Snipers snížili tři minuty před koncem na 7:6. Když už se zdálo, že Hippos nakonec přece jen dokráčí k výhře, protože rovné dvě minuty před koncem se mu naskytla možnost přesilové hry, přišla minutu a čtvrt před koncem zápasu chybná rozehrávka, kterou Snipers přetavili ve vyrovnávací gól ve vlastním oslabení. Time-out Hipposu a závěrečný tlak v početní výhodě již kýženou branku nepřinesl a tak utkání skončilo remízou 7:7.

Branky: Pátek 2x,Blažek 2x,Kříž 1x,Melichar 1x,Kepka 1x

Asistence: Blažek 2x,Pátek 2x,Holcman 1x,Růžička 1x