Dlouhá cesta pro vítězství

• Článek k zápasu/turnaji

V sobotu 2. 2. se konal v Ledči nad Sázavou turnaj mladších žáků 5+1. Počáteční problémy s chřipkovou epidemií a dlouhou dojezdovou vzdáleností však byly zažehnány a tým předvedl přesvědčivý výkon. V sedmi hráčích je dosažené skóre opravdu úctyhodné. A navíc, v zcela nových dresech!

Hippos Žďár nad Sázavou - Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou 7:6

První zápas byl velmi vyrovnaný. I když Hippos na začátku odskočil do tříbrankového vedení, soupeři se dokázali vzpamatovat a druhou třetinu dokonce ovládli. Naši hráči ale předvedli bojovnost a zápas uhájili ve svůj prospěch. Svůj debut v systému 5+1 si odbyl Míša Sedlák a zhostil se ho opravdu s grácií. V zápase se dvakrát prosadili Martin Hrubý a Luky Hromádka. Po jednom gólu vstřelili Vendy Lišková, Anička Lacinová a Viktor Zbořil.

Hippos Žďár nad Sázavou - TJ Sokol Havlíčkův Brod 24:2

Kvůli nepříjemné zkušenosti z předchozího turnaje, vstupovali naši do zápasu s tímto soupeřem spíše se svěšenou hlavou. Možná také proto všechny průběh zápasu tak překvapil. Hippos byl celé utkání o třídu jinde. Soupeře přehrával ve všech směrech. V zápase se prosadili (a ne jen jednou) Vendy Lišková, Anička Lacinová, Marťa Hrubý, Viktor Zbořil, Luky Hromádka a Míša Sedlák.

Hodnocení trenéra: „Chtěla bych hráče pochválit za odvedený výkon, který je kvůli malému počtu hráčů o to cennější. Zvládli se poprat s vyrovnaným soupeřem a konečně se rozstříleli. Takovýto gólový přísun jsme tu dlouho neměli a je dobře, že nám to tam začalo padat. Jen tak dál!“

Sestava: V. Lišková, A. Lacinová, Z. Mrkvička, V. Zbořil, L. Hromádka, M. Sedlák, M. Hrubý, J. Kuba (G)

Pokud byste chtěli vidět naše mladší žáky v akci, tak přikládáme link videa, a to čas 0:15-2:45.

https://www.youtube.com/watch?v=q5keB9_bHJc&feature=youtu.be&fbclid=IwAR3wR-G1vZs-ZKiBlKi8NqyB63AutBCr60EgsZpf-g5kPRj-78G8epYh2gE