Dorostence čeká nadstavba základní části. Mladší žáci hrají v Bystřici.

• Zápasová pozvánka

   V sobotu čeká nástavbová část žďárské dorostence – Benjamins. V 9:00 se v Žirovnicích postaví proti SK JUVENIS PŘIBYSLAV. S Přibyslaví odehrál Hippos i základní část a ze dvou zápase odcházel Hippos jako poražení, v jednom případě slavil výhru. V druhém utkání pak Hippos změří síly od 11:20 s celkem   FBC Spartak Kaplice. Druhá skupina nebyla tak vyrovnaná, jako skupina na Vysočině. Kaplice však v sezóně prohráli také pouze pětkrát. Jak dopadne srovnání, se budeme moci přesvědčit už v sobotu. V posledním zápase pak Hippos od 13:40 narazí na suveréna skupiny Jižní Čechy,  FK Slovan J.Hradec. Ten v základní části neztratil ani bod a jejich brankový rozdíl činil +116 gólů. Poslední zápas dne tak nabídne souboj neporaženého vítěze části Jižní Čechy a vítěze skupiny Vysočina,  Hippos Žďár n/S. Benjamins.

   V Bystřici nad Pernštejnem se v sobotu ukážou mladší žáci v kategorii 3+1. Jejich rvní zápas startuje od 10:00 a protivníkem jim budou ASK Bystřice n.P. Orli. V druhém utkání pak Žďár změří síly s Pacovští Honzíci. Zápas začíná od 11:00. Ve třetím utkání, hraném od 12:30, se pak Hippos střetne s Spartak Pelhřimov – žlutí. Poslední utkání pak mladší žáci sehrají od 14:00 proti soupeři Spartak Pelhřimov.

   V neděli pak na své vrstevníky navážou mladší žáci v kategorii 5+1. I jejich zápasy se odehrají v Bystřici. První zápas startuje v 11:00 a střetnou se v něm týmy  Florbal Telč a Hippos Žďár n/S.. Druhé utkání začne od 12:15 a Hipposu do cesty postaví TJ Centropen Dačice.