Dorostenci A ve Znojmě za jeden bod

• Článek k zápasu/turnaji

Na první adventní neděli se naši dorostenci vydali do dalekého Znojma, kde odehráli dvě velmi těžké utkání, a to proti Okříškám a Znojmu.

 

První utkání jsme hráli proti Okříškám, které na nás vlítly hned od začátku.

Po chvilce jsme prohrávali 0:1 po nešťastném gólu od půlky hřiště. Po pár minutách si Ondřej Budík načasoval svoji střelu perfektně pod brankařovu ruku a stav byl vyrovnaný. Po minutě kluci z Okříšek ukázali svoje kombinační schopnosti a bylo to 2:1. Po dalších 40 vteřinách si Okřišky řekli, že nám chcou dát pořádnou nakládačku a návýšily svoje skóre na 3:1. Tomáš Hrubý s Pavlem Rousem si krásně vykombinovali obranu Okříšek a snížili na 3:2. Za jedenáct vteřin odpověděli gólem na 4:2. Do konce třetiny už jenom Pavel Rous zvládl vstřelit branku na 4:3. Druhá třetina byla už o něco lepší, kdy jsme začali od druhé  poloviny mít převahu, ale ve druhé třetině gól nepadl. Okříšky na začátku třetí třetinyzačái velmi dobře a přidaly si na své konto další gól.

Stav už pro nás nevypadal příznivě, ale nehleděli jsme na výsledek a hráli jsme pořád svoji hru. Což se nám vyplatilo a v čase 36:59 duo Rous a Hrubý snížili na 5:4. Po tomto gólu jsme Okříšky neuvěřitelně tlačili až jejich trenér musel vzít oddechový čas. Po oddechovém čase se Oříšky dostali k nebezpečné šanci, kterou chytil Adam Sochor ukázkovým zákrokem jasný gól. Po zákroku jsme získali míček mi a řítili jsme se dopředu. Po nádherné nahrávce od Tomáše Hrubého nadával Martin Kršek gól do prázdné branky.Do konce třetiny se nic nestalo a oba týmy získaly do tabulky po jednom bodu.

Konečný stav: 5:5 

Branky:1x Hrubý, 2x Rous,1x Kršek, 1x Budík.

 

Za hodinu půl jsme rozehráli zápas se silným Znojmem. V čase 2:54 si šel Ondřej Novák sednout na dvě minuty za vrážení. V tomto oslabení ukázali svoji souhru Tomáš Hrubý a Pavel Rous a otevřeli skóre  na 1:0. V jedenácté minutě předvedl Tomáš Pokorný svoje střelecké dovednosti a vymetl brankářovi takovou šibenici , až z toho musel vystřídat. Ve druhé třetině se znojmáci probudili a během minuty dali rychlé dva góly. Znojmáci se dostali do nálady a navýšili svoje skóre na 2:3. Po hrubém zákroku si šel Tomáš Zeisel sednout na dvě minuty za hrubost, kterou znojemáci proměnili, takže skóre bylo 2:4.

Duo Rous a Hrubý zase se ukázali že umí dávat góly a snížili stav na 3:4. Po osmi minutách ve třetí třetině kluci ze Znojma dali během dvou minut 3 góly a nás to zlomilo. Znojemáci si už skóre pohlídali a návýšilo ještě o dva góly.  Potom už jenom Pavel Rous upravil dvěma góly skóre na 5:9 pro Znojmo.

Konečný stav: 5:9

Branky: 3x Rous, 1x Hrubý, 1x Pokorný.

 

Sestava Hippos: Pelikán, Sochor - Kršek, Novák D., Novák O., Zeisel - Hrubý (C), Rous, Budík - Pokorný, Svatoň, Pleskač - Král. Trenér: Rosecký Vít.

 

Exluzivně pro hipposzdar.cz sepsal Tomáš Zeisel.