Dvojzápas roku pro dorostence začíná tuto neděli v Písku

• Zápasová pozvánka

Žádný tým Hipposu o velikonočním víkendu nehraje, pouze naši dorostenci. A tak budou všichni fandové Hrochů upínat svou pozornost na vystoupení dorosteneců v rámci Nadstavby o 1. ligu. Rozdá si to nejlepší tým z jižních Čech proti neporaženým Hipposákům z Vysočiny. Vítěz bere vše, tj. účást v 1. dorostenecké lize pro příští rok. A tu by si generace ročníku 2002 (Hromádka, Přibyl, Judová a další) spolu s letošními staršími žáky (Rous, Hrubý Tom, Hájek, Pelikán, ...) velice rádi zahráli. 

Postupový klíč je hodně podobný play-off fotbalové Ligy Mistrů, tj. zápas venku, zápas doma, kdo má více bodů (skóre), vybojuje právo se zúčastnit 1. ligy. Když budou oba parametry shodné, pak by po odvetě, tj. domácím zápase, následovalo prodloužení, poté nájezdy. Máme se tedy na co těšit!

Ještě přikládáme 2 informace pro sklaní fanoušky - na zápas jedeme autobusem spolu s fan-klubem, zbývá 9 míst, kdo má zájem, prosím ozvěte se p. Vítu Roseckému (777 808 352). A druhá informace - odvetu hrajeme v neděli 15.4. od 15:00, takže zveme úplně všechny!