Elévci ovládli i poligový turnaj v Jihlavě

• Článek k zápasu/turnaji

 

Na závěr letošní florbalové sezóny jsme se s elévy zúčastnili v sobotu 27. dubna turnaje v Jihlavě. Na turnaji bojovalo celkem 8 týmů. Ač to byl turnaj pro kategorie elévů, v některých týmech byli věkově i výškově mnohem větší hráči. Zprvu jsme se soupeřů zalekli. Pak jsme zjistili, že se nemáme čeho bát a šlapali jsme na plné obrátky. Soupeři z řad amatérských kroužků si s námi nevěděli vůbec rady. Nejvíce nás potrápilo družstvo z Havlíčkova Brodu, se kterým se potkáváme na turnajích během roku.

Turnaj, na kterém jsme nepoznaly porážku, byl báječným zakončením letošní sezóny. Nejlepší hráč Lukáš Prokop si z turnaje odvezl tričko a trenérky Alenka a Markétka termohrnek. Ostatní borci pamětní dřevěnou medaily.

Pochvaly se pak dočkalo celé družstvo, když je ve facebookovém komentáři pořadatelé pochválili: "Hippos Žďár nad Sázavou přijel ve skvělé formě – na turnaji nepoznal porážku a z týmu především vyčníval hráč č. 14 - Ráďa Svatoň."

Dvougólovou premiéru zažila hráčka Vaneska Augustová, na kterou byli rodiče velmi pyšní. Hrdost byla cítit i od všech rodičů našich hráčů, kteří nás z hlediště podporovali.

Tým si zasloužil nejen pochvalu, ale i vítězství!!!

 

Sestava: Luky Prokop (G), Nikča Kramárová, Haňa Nováková, Honzík Fišer, Honza Sobotka, Ráďa Svatoň, Míša Sochor, Vášík Svoboda, Vaneska Augustová, Ondra Fajmon a Ondra Mahel.