Elévové po tvrdé dřině ovládli turnaj v Přibyslavi

• Článek k zápasu/turnaji

Elévský tým, v počtu 9 hráčů (včetně hráček) a brankáře, vyrazil na svůj 1. turnaj v sezóně. Turnaj se konal v nedaleké Přibyslavi za účasti čtyř týmů. V prvním zápase jsme narazili na soupeře z Přibyslavi, kterého jsme zdolali 5:1. Hned na to nás čekal soupeř z Jihlavy, kterého jsme rovněž přehráli 5:3. Po přestávce jsme se o výsledku dalšího zápasu přetahovali s týmem z Havlíčkova Brodu. Boj jsme dotáhli do vítězného konce a těšili se z výhry 4:3. Tím jsme si zajistili postup do finále, kde jsme se utkali s jihlavským týmem, který nám chtěl oplatit porážku z prvního zápasu. To se však nestalo. Konečný stav utkání 3:1 pro žďárský HIPPOS znamenal prvenství celého turnaje.

 

Sestava Hipposu: Prokop Lukáš - Nováková Hanča, Kramárová Nikča, Svatoň Ráďa, Žák Kuba, Prokop Lukáš, Klíma Kuba, Svoboda Vašek, Sochor Míša. Trenéři: Žák František, Klímová Vlasta, Svatoňová Alena.

    S pocitem štěstí a spokojenosti z dobře odehraného turnaje se nám velmi pěkně cestovalo domů.

 

Hodnocení trenérů: Musíme velmi pochválit snahu celého týmu. Nejen těch stávajících hráčů, ale i nových hráčů a posil z loňské přípravky. Vítězství je sice bezva motivací do další práce, ale rozhodně to neznamená, že jsme jednou vyhráli a díky tomu bude vyhrávat pořád. Je potřeba stále na sobě makat, posouvat se dál a být trpěliví.