Elévové v Moravských Budějovicích

• Článek k zápasu/turnaji

V sobotu 23.11. se naši elévové zúčastnili turnaje v Moravských Budějovicích. Cesta byla dlouhá, ale touha ukázat zlepšení hry nám cestu urychlila. Tým červených vyhrál nad týmem JeMoBu svišti 11:1 (jako správné jedničky), nad druhým týmem Hipposu (Hippos modří) vyhrál 10:2, ačkoliv je nutno zdůraznit, že první minuty zápasu byli na vítězné vlně modří! Prohru si však červení odváží také, a to s týmem JeMoBu 0:7 a s týmem z Dačic 3:5. 
Také tým modrých bojoval ze všech sil. Bohužel se nám zatím nepodařilo žádný zápas vyhrát, ale někdy chybělo tak málo! Gólmanskou výstroj poprvé oblékl Tomáš Fronc. S týmem JeMoBu jsme prohráli 0:21, s Hippos červení 2:10, s týmem z Dačic 1:9 a s JeMoBu svišti 1:3. 
Komentář trenérky Svobodové (Hippos červení): Chválím všechny hráče za bojovnost. Po celou dobu turnaje se nám dařily i přihrávky. Spolupráce mezi všemi byla výborná, všichni fungovali jako tým. 
Komentář trenérky Králíčkové (Hippos modří): Nutno podotknout, že tým modrých se z velké části skládá z nově začínajících hráčů, a proto bych chtěla pochválit všechny bojovníky, kteří se nebáli nastoupit do hry proti tak zkušeným hráčům. Od prvního zápasu v sezóně vidím velké zlepšení, na tréninku se věnujeme jednotlivým herním činnostem, které potom zapojujeme ve hře a jde nám to. Pořád čekáme na první výhru týmu, ale já věřím, že se to blíží. Nevzdáme to!