Haman rozhodl utkání v Letohradu

• Článek k zápasu/turnaji

Na utkání druhého kola Divize D cestoval A-tým do Dolní Dobrouče, kde hraje svá utkání Letohrad. Hroši zaspali začátek utkání, což vyústilo v úvodní gól v Kratochvílově bráně, od pravého mantinelu se uvolnil Majvald a zavěsil. V polovině první periody si oba týmy vyzkoušely hru v početní převaze, avšak bez úspěchu. Skóre se tak měnilo až těsně před pauzou. V devatenácté minutě si Kafka našel v brankovišti volný balonek a dorazil jej do sítě. Půl minuty před sirénou vybídl Tomáš Hrubý ke střele Petříčka, jehož pokus zastavila až síť.

Druhou třetinu načali hroši ještě hůře, než tu první. Díky třem gólům v Kratochvílově síti svítilo na tabuli v čase 28:14 skóre 4:2. Již podruhé musel zavelet k obratu Kafka. Ten si mezi kruhy našel přihrávku Filipa Dvořáka a s přispěním teče obránce skóroval. O vyrovnání se v přesilové hře postaral Ondřej Dvořák, který z dálky našel mezírku mezi obránci. Ve 37. minutě šel Hippos podruhé do vedení, Ondřej Dvořák ze standartky vybídl ke střele Tlustoše a žďárský kapitán nachytal soupeřova brankáře na první tyči. Pojistku přidal v 38. minutě Filip Dvořák ze středu hřiště, ale dvoubrankové vedení vydrželo hrochům pouze 6 vteřin. S rychlou odpovědí přispěchal domácí Švec. Do kabin si tak Hippos nesl hubené vedení 6:5.
 
Ve 46. minutě bylo opět srovnáno. Hippos špatně pobral hráče při volném úderu a po jednoduché křižné přihrávce zakončoval na zadní tyči Baláš. O rozhodnutí tohoto utkání plného zvratů se postaral Haman. Tomáš Hrubý jej vyslal do samostatného úniku a Haman rychlou kličkou do bekhendu vrátil vedení na stranu Hipposu. Při závěrečném tlaku Letohradu Kratochvíl zamknul svoji bránu a i s přispěním tyče dovedl hrochy k vítězství. 
 
Sestava: Kratochvíl, Růžička - Dvořák F. Příhoda, Denk, Petříček - Hrubý T., Hrubý M., Tlustoš, Haman, Halm, Dvořák O., Lukeš, Zeisel, Kafka.
Góly: Kafka 2, Petříček, Dvořák O. Tlustoš, Dvořák F., Haman
Asistence: Hrubý T. 2, Tlustoš, Dvořák F. Dvořák O., Hrubý M., Halm