Hippos "A" bude v domácím prostředí pálit pro Popálky o.p.s.

• Zápasová pozvánka

   Sobotní odpoledne se ve sportovní Hale Na Bouchalkách ponese v benefičním duchu. 22.2.2020 zde od 14:00 odehraje své poslední utkání v letošní sezóně A-tým. Ten se střetne s celkem FTC Vysoké Mýto. Mýto si v posledních zápasech zajistilo jistotu bojů a postup a patří jim třetí příčka. Hippos naopak důležité zápasy nezvládl a letošní sezónu skončí nejhůře na šestém místě. Ani Mýto už se nemůže v tabulce posunout na druhou příčku. Dalo by se říci, že ani jednomu týmu už o nic nejde.

   Hippos však nebude chtít sezónu zakončit prohrou.  I proto, že sobotní utkání nebude patřit jen Hipposu, ale také organizaci Popálky o.p.s., které pomáhají popáleným. Už v loňské sezóně Hippos a Popálky spojili síly pro dobrou věc a ani letos tomu nebude jinak. Klub Hippos přispěje finančním darem + příspěvkem za každý vstřelený gól v sobotním utkání.  I vy můžete podpořit dobrou věc. Na konto Popálek poputuje také částka z dobrovolného vstupného. Přijďte v sobotu podpořit nejen florbal, ale také ty, co to potřebují.

   V neděli 23.2.2020 se pak ve Žďáře uskuteční turnaj starších žáků. Hippos se od 9:00 utká s FBŠ Jihlava BLACK a následně od 11:50 s druhým jihlavským celkem, SK Jihlava lvíčata. Oba soupeři se pohybují na ve spodní části tabulky. Druhý Hippos by tam měl domácím fanouškům připravit příjemnou podívanou. V posledním utkání se pak Hippos utká s Snipers Třebíč bílí a to od 13:50. Třebíč je dokonce na posledním místě. I zde by měl tedy žďárský celek hnát za dalším vítězstvím.

   Druhý tým starších žáku bude hrát také v neděli a to v Bystřici nad Pernštejnem. Ten odehraje čtyři utkání. V 9:40 proti Sklo Bohemia Světlá n/S, od 11:00 proti ASK Bystřice n.P., ve 12:20 proti SK JUVENIS PŘIBYSLAV a poslední utkání od 14:20 s týmem Snipers Třebíč modří. Všichni soupeři jsou momentálně před Hipposem. Zda se Hippos svým soupeřům bude schopen přiblížit, bude jasno už v neděli.

   V neděli se v Přibyslavi představí dvě družstva elévů. Oda celky mají ve svém programu čtyři utkání a od 15:00 se proběhne i vzájemné měření sil. Rozpis zápasů naleznete na stránkách.