Hippos na domácí půdě.

• Zápasová pozvánka

  Následující víkend bude hlavními destinacemi pro žďárské florbalisty domácí palubovka a sportovní hala ve Světlé nad Sázavou. V sobotu 10.10.2020 budou barvy Hipposu, ve Světlé nad Sázavou , hájit junioři. Ti se zde od 10:30 střetnou s domácím celkem Sklo Bohemia Světlá n/S. Hippos v prvním utkáních nedokázal zvítězit, Světlá má na kontě jedno vítězství ze dvou utkání. V druhém zápase Hippos bude čelit Spartaku Pelhřimov, který obě úvodní utkání vyhrál.

  V domácím prostředí pak budou bojovat starší žáci. Turnaj ve sportovní hale Na Bouchalkách startuje od 9:00 a hned v Prvním utkání se představí Hippos. Soupeřem jím pro tentokrát bude tým Florbal Telč. Druhé utkání domácího celku, bude mít jistě náboj. Soupeřem totiž budou Orli z Nového Města na Moravě. Zápas startuje od 11:50. Poslední zápas Hipposu, bude u posledním zápasem turnaje. Na program přijde od 13:50 a Hippos se zde střetne s celkem TJ Centropen Dačice BLACK.

  Na starší žáky pak Na Bouchalkách navážou hráči A-týmu. V 5. kole přivítají SNIPERS TŘEBÍČ B. Hippos nezažívá špatný vstup do sezóny a patří mu třetí příčka. Dobré výsledky je však potřeba potvrdit především se soupeři, kterým se prozatím tolik nedaří. A Třebíč jistě mezi tyto týmy spadá, kdy ze čtyř utkání nezískala ani bod. Zápas startuje od 19:00 a z pohodlí vašich domovů ho lze sledovat online.

  V neděli 11.10.2020, kde jinde, než ve Světlé nad Sázavou budou hrát starší žáci, Hippos Žďár n/S. Benjamins. I Ti se utkání s domácím týmem Sklo Bohemia Světlá n/S a to od 9:50. Ani jeden s týmů prozatím letos nedokázal bodovat. Jeden celek tedy bude jistě radovat z prvním bodů. Do druhého utkání Hippos naskočí od 11:50, proti TJ Sokol Havlíčkův Brod B. Brod má ze čtyř utkání tři body. Poslední utkání do cesty postaví nejsilnějšího soupeře dne, SK Jihlava lvíčata. Lvíčata z Jihlavy ještě letos neprohráli, kdy ve čtyřech utkání, ztratili bod pouze za jednu remízu.

  Jedinými, kdo sehraje utkání mimo Žďár, nebo Světlou, budou v neděli elévové. Jejich turnaj bude odehrán v Bystřici nad Pernštejnem. Hippos bude mít na turnaji dva zástupce. A ke konci dne, se utkají i proti sobě. Pro elévy to budou první zápasy v nové sezóně. Kompletní přehled utkání naleznete zde.