Hippos ve víkendových bojích

• Zápasová pozvánka

sobotu 26. 1. 2019 zavede rozpis Ligy Vysočiny mužů C-tým do Telče. Zde se od 12:00 střetne s domácím celkem Florbal Telč, kterému patří třetí příčka. V druhém utkání, hraném od 15:00, se Hippos utká se Snipers Třebíč C. Třebíč se nachází o tří příčky za Hipposem. Jestli v prvním utkání může Hippos překvapit, tak druhé utkání je to, kde musí potvrdit postavení v tabulce.

Opravdový test z kvality dorosteneckého florbalu čeká naše prvoligové dorostence v Pardubicích. Hroši, jenž zatím z každého turnaje importovali alespoň jedno vítězství narazí na v tabulce první Pardubice a třetí FbC Hradec Králové. Oba dva soupeři budou v nejsilnějších sestavách, zatímco Hipposu se zranila posila z SK Juvenis Přibyslav, Marek Sobotka. Utkání můžete sledovat https://online.ceskyflorbal.cz/20182019/online-236041.htm a s Hradcem https://online.ceskyflorbal.cz/20182019/online-236035.htm.

Také v sobotu se do Okříšek chystají elévové. Ty čekají tři utkání. Postupně se střetnou s PSKC Okříšky-Rudíkov (9:00), Spartak Pelhřimov – bílí (9:40) a Spartak Pelhřimov (10:20).

Do Brna se v sobotu vypraví A-tým. Ten po nepovedeném domácí utkání z minulého víkendu čeká první tým soutěže, Sokol Brno I EMKOCase Gullivers. Hippos se nedokázal odpoutat od sestupových vod a tak se bude muset pokusit překvapit venku. Zápas startuje od 18:30 a zcela jistě má jasného favorita. Brno doposud poznalo porážku v základní hrací době pouze třikrát. Jak se Hipposu povede lze sledovat online zde.

V neděli 27. 1. 2019 pak na sobotní program navážou dorostenci, kteří v rámci 2. ligy dorostenců - skupina 5 – Vysočina sehrají dvě utkání v Třebíči. V obou utkání bude mít Hippos za soupeře celky ze spodních pater tabulky. Hippos patří prozatím třetí příčka. Prvním soupeře bude od 10:30 domácí tým, Snipers Třebíč B. Třebíč je na předposlední pozici. Druhé utkání Hippos sehraje od 14:30 proti PSKC Okříšky. Ty jsou o jednu příčku výš, než první soupeř.

Dalším týmem, který o víkendu hraje, jsou starší žáci. Jejich kroky povedou do Jihlavy. Zde se od 9:50 utkají s TJ Sokol H. Brod B. Brod má o osm bodů víc, než žďárský celek. Hippos se nachází ve středu tabulky. V 11:50 se utkají  Hippos Žďár n/S. a SK Jihlava. SK Jihlava má naopak o šest bodů méně, než Hippos. Zde je cíl jasný. Poslední zápas nabídne “největší drama“. Proti sobě se postaví sousedi z tabulky. Sedmá FBŠ Jihlava (28 bodů) a osmý Hippos (25 bodů). Poslední zápas žďárského celku tak bude jistě napínavá podívaná.