Hippos ve víkendových bojích

• Zápasová pozvánka

Do Bystřice nad Perštejnem zavítá v sobotu 16.2.2019 C-tým. Od 10:00 sehraje zápas s domácími ASK Bystřice n.P.. Domácí celek je na tom o sedm bodů lépe, než žďárský celek. I přesto oba celky dělí pouze dvě příčky tabulce. Druhé utkání Hippos C sehraje od 13:00 proti Fbc Orel Nové Město na Moravě. Orli jsou na tom stejně, jako první sobotní soupeř Žďáru. Obě utkání tak Hippos může překvapit a posunout se zase o něco výš.

V Jihlavě se pak odehraje turnaj 2. ligy dorostenců - skupina 5. Žďár se zde představí dvakrát. Oba zápasy postaví Hipposu do cesty domácí celek. V první od 9:00 SK Jihlava a v druhém od 13:00 FBŠ Jihlava. SK Jihlava na Hippos ztrácí 11 bodů, FBŠ Jihlava dokonce 18 bodů. Hippos tak bude v obou zápasech favoritem. A s ohledem na tříbodovou ztrátu Žďáru na první příčku, jsou případná vítězství velice důležitá.

Do Rožnova pod Radhoštěm se vypraví hráči A-týmu. Ti se pokusí napravit zaváhání z minulého kola. Rožnovu však patří čtvrtá příčka v tabulce a nic lehkého to rozhodně nebude. I první vzájemné utkání hovoří pro Rožnov, který na půdě Hipposu dokázal zvítězit 4:6. Zda bude mít Hippos sílu a vyvrátí papírové předpoklady, můžete sledovat online od 19:00 zde.

V Hrdějovicích u Českých Budějovic čeká žďárské dorostenky Sklo Bohemia Světlá n/S a TYGŘICE MLADÝCH NADĚJÍ. První utkání nabídne jistě zajímavou podívanou. Půjde totiž o souboj druhého Žďáru a třetí Světlé. Bodový rozdíl obou soupeřů jsou pouhé tři body. Oba týmy mohou také reálně pomýšlet na první příčku v tabulce. Druhé utkání postaví Hipposu do cesty tým ze středu tabulky. Ztráta je však už devět bodů.

V neděli 17.2.2019 zavede rozpis mladší žáky do Telče. Zde se odehraje další z turnajů Ligy Vysočiny mladších žáků, kategorie 5+1. Hippos se od 9:00 utká s  Florbal Telč a poté od 11:15 proti ASK Bystřice n.P. Zubři.

Domácího prostředí se v neděli pokusí využít dorostenci. Ti v rámci 1. ligy dorostenců – skupina C sehrají ve sportovní hale Na Bouchalkách od 10:00 utkání se Snipers Třebíč. Pro Hippos by nemělo jít o nic složitého. Snipers jsou na samém chvostu tabulky a na Hippos ztrácejí 24 bodů. Postavení v tabulce, domácí prostředí a výhra v prvním měření sil 3:13. Vše hraje pro žďárský celek. Zda se i podruhé dokáže Hippos s Třebíčí vypořádat můžete sledovat na vlastní oči ve žďárské hale, nebo online zde.

V Jihlavě se pak předvedou mladší žáci, kategorie 3+1. Ti od 9:30 narazí na SK JUVENIS PŘIBYSLAV, od 10:30 na Hippos Žďár n/S. Benjamins. V třetím utkání poměří síly od 11:30 s SK Jihlava a v neposlední řadě od 12:30 s ASK Bystřice n.P. Orli.

V Bystřici pak odehraje turnaj přípravka. V 10:15 začne zápas proti PSKC Okříšky, 10:45 proti Spartak Pelhřimov – modří a 11:15 proti FBŠ Jihlava.