Hippos ve víkendových bojích.

• Zápasová pozvánka

   O víkendu se do Horní Suché vypraví A-tým. Ten zde bude s domácím celkem bojovat o udržení soutěže pro příští rok. Minulý víkend dokázal Hippos na domácí palubovce 2x zvítězit. A-týmu tak chybí “pouze“ jedno vítězství k záchraně. Posední krok však bývá ten nejtěžší. V sobotu i neděli se hraje od 17:00. Sobotní zápas online zde. Případné čtvrté utkání zde.

   V sobotu 16.3.2019 si domácího publika budou moci užít dorostenci, v rámci 2. ligy dorostenců. Od 9:00 narazí na tým Snipers Třebíč B. Hippos celou soutěž vede, Třebíč je naopak předposlední Zápas bude možné sledovat také online. I druhý celek je prozatím bodově daleko za Žďárem. Od 14:30 se Hippos utká s PSKC Okříšky. I druhé utkání lze sledovat online.

   V neděli se pak Hippos představí hned 3x. V Dolní Cerekvi se odehraje turnaj ligy Vysočiny mladších žáků (5+1). Hippos zde narazí od 10:00 na FBŠ Jihlava a od 12:00 na Snipers Třebíč.

   V Okříškách se pak budou prohánět také mladší žáci, v kategorii 3+1. Od 9:00 se utkají s celkem PSKC Okříšky-Rudíkov. Druhé utkání, hrané od 10:30 jim do cesty přiveden celek Snipers Třebíč. V pravé poledne pak Hippos narazí na  PSKC Okříšky. A turnaj Hippos uzavře vzájemným zápasem s týmem Snipers Třebíč modří. Utkání startuje od 13:30

   V Přibyslavi se pak, také v neděli, odehraje 12. kolo ligy Vysočiny přípravek. Zde se Hippos představí ve čtyřech zápasech.

   Posledním, kdo o víkendu vyběhne na palubovku, budou v 1. lize dorostenci. Ty čeká ve 13:00 souboj se sousedním celkem v tabulce FBC Štíři České Budějovice. Hippos má však v dosavadním průběhu soutěže na svém kontě o osm bodů víc, jak soupeř. I přesto nelze čekat lehké utkání. Zda Hippos dokáže soupeři v tabulce zase o něco odskočit lze sledovat online. V druhém zápase, by to mohlo být o něco veselejší. Hipposu se postaví předposlední tým v tabulce, FbC Sokol Předměřice-SION DDM NG. Zápas začíná v 16:00. Druhé měření sil online zde.