Hippos ve víkendových bojích

• Zápasová pozvánka

    V sobotu 6.4.2019 se v Třebíči bude konat další turnaj Ligy Vysočiny starších žáků. Hippos se zde představí v úvodním zápase, hraném od 9:00. Soupeřem jim bude celek SK Jihlava. Hippos má před Jihlavou náskok deseti bodů. V prvním zápase se tak očekávají body. V druhém utkání Hipposu, které přijde na pořad dne od 10:40, se Žďár utká se Spartak Pelhřimov.  Pelhřimov je naopak vedoucí celek celé soutěže. Na svém kontě má již sedmdesát bodů a Hipposu nebude chtít určitě další body darovat.

    Také v sobotu, se do zápasů zapojí přípravka. Ta cestuje do Třebíče. Její zápasy se odehrají ve sportovní hale ZŠ Horka-Domky Třebíč. Hippos v turnaji sehraje minimálně tři utkání. Rozpis naleznete zde.

    Dalším a zároveň posledním týmem, který bude hrát v sobotu, je C-tým. Ten se vypraví do Telče. Zde, od 9:00, narazí na domácí celek Florbal Telč. Telč je na druhém místě, Hippos na sedmém. Favorit utkání je tedy jasný. Hippos C se však pokusí navázat na slibné výkony z domácího prostředí a favorita potrápit. V druhém utkání se Hippos C postaví, od 13:30, proti Sklo Bohemia Světlá n/S. Světlá je přímím konkurentem z tabulky. Na Hippos ztrácí pouze pět bodů (má však dvě utkání k dobru). V druhém utkání lze očekávat vyrovnaný zápas, doufejme, že se šťastným koncem pro Hippos.

    V neděli 7.4.2019 pak bude cestovat B-tým. Jeho cesta bude směřovat do Písku. Tak se od 10:30 utká s druhým celkem soutěže, FBC Štíři Č. Budějovice B. Po cestě tedy Hippos čeká těžká zkouška. V druhém utkání pak Hippos poměří síly s domácími, FBC Sokol Písek. Ani druhé utkání, se nepostaví Hipposu do cesty snadného soupeře. Písek je stále ve hře o příčky nejvyšší a doma se bude chtít jistě těmto pozicím přiblížit. Zápas startuje od 13:20.

    Poslední tým, který o víkendu vycestuje, jsou dorostenci. Ti se v rámci programu 2. ligy dorostenců - skupina 5 – Vysočina střetnou od 9:00 s TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons. Havlíčkův Brod se nachází na třetím místě, pět bodů za Hipposem, který soutěž vede. Dva přední týmy, dá se tedy čekat slušná podívaná. Od 13:00 se pak Hippos utká se Sklo Bohemia Světlá n/S. Světlé patří příčka čtvrtá. Hippos však bude chtít svoji pozici potvrdit a upevnit.