Hippos ve víkendových bojích

• Zápasová pozvánka

   V sobotu 13.4.2019 čeká vyvrcholení sezóny žďárské dorostenky. Ty sehrají v Rokytnici v Orlických horách předkolo play-off 1. ligy dorostenek. Soupeřem jim bude tým FBC TJ Jablonné nad Orlicí. První utkání je na programu od 10:00 a lze jej sledovat online. K druhému utkání pak Hippos naskočí od 13:00 a online lze sledovat zde. Sobotní soupeř v sezóně ztratil ve své skupině pouze pět bodů. Dalo by se říci, že Jablonné bude mírným favoritem. Až samotné utkání však ukáže.

   V Pelhřimově, také v sobotu, budou Hippos reprezentovat junioři. V 2. lize juniorů se střetnou od 10:30 s Sklo Bohemia Světlá n/S (online) a poté od 14:30 proti TJ Sokol Havlíčkův Brod (online). Ani dvě výhry v posledních dvou zápasech, už nemohou Hippos posunout na první místo. Minimálně jedno vítězství ale potřebují, aby se nemuseli ohlížet na ostatní a udrželi druhou příčku.

   V domácím prostředí se pak v sobotu od 9:00 představí mladší žáci v kategorii 5+1. V prvním utkání se jim do cesty postaví celek Sklo Bohemia Světlá n/S. V druhém utkání, které proběhne od 12:15 se pak poměří s týmem TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons.

   A bohatý sobotní program Hippos pak ukončí v Bystřici nad Pernštejnem elévové. Ti se zde od 10:15 utkají s  ASK Bystřice n.P. Zubříci. V 10:40 se pak střetnou s celkem SK Jihlava. Poslední zápas základní části turnaje pak Hippos odehraje od 11:35 proti soupeři ASK Bystřice n.P. Orlíci.