Hippos ve víkendových bojích

• Zápasová pozvánka

    V sobotu 5. 10. 2019 zamíří do Brna A-tým. Od 18:00 je ve sportovní hale Tuřany na programu zápas Hornets Brno ZŠ Horní proti žďárskému Hipposu. Domácí zatím letos neznají prohru. V úvodních třech zápasech dvakrát zvítězili a jednou rozhodli o výhře v prodloužení. Hippos se tak chystá na souboj s prvním celkem tabulky. Utkání lze také sledovat od 18:00 online.

   V Pelhřimove, také v sobotu, hraje C-tým. Ten se střetne s SK JUVENIS PŘIBYSLAV a v druhém utkání se utkají s týmem Pacovští Honzíci B. Obě utkání bude možné sledovat online. První utkání od 12:30 a druhý zápas pak od 15:30.

   5. 10. 2019 bude sportovní hala v Třešti hostit 2. ligu juniorů – divize 5. V něm se přestaví i junioři Hipposu. Konkrétně od 10:30 v souboji se  Snipers Třebíč a následně od 14:30 proti TJ Centropen Dačice.

   Dalším a zároveň posledním družstvem, který svá utkání odehraje v sobotu, budou elévové. V Bystřici nad Pernštejnem to budou hned dva celky. Hippos Žďár n/S. modří a Hippos Žďár n/S. červení. Oba celky sehrají čtyři utkání. A od 11:00 dojde i na vzájemné měřeni sil obou celků.

    V neděli 6.10.2019 se pak dočkají fanoušci i ve Žďáře. Zde se od 9:00 odehraje další kolo Ligy starších žáků. I zde bude mít Hippos dva zástupce. Hned od 9:00 se proti sobě postaví Hippos Žďár n/S. Benjamins a Hippos Žďár n/S. Následně ještě oba celky sehrají dvě další utkání. Rozpis naleznete na stránkách.