Hippos ve víkendových bojích

• Zápasová pozvánka

   25.1.2020 se v Třebíči představí dorostenci. V prvním utkání, které se odehraje od 13:00, se utkají s týmem  FBŠ Jihlava. Hippos by měl v tomto zápase plnit roli favorita. Před soupeřem z Jihlavy má momentálně náskok sedmi bodů. Druhé utkání, které se odehraje od 16:00, bude soubojem dvou sousedících celků v tabulce. Soupeř PSKC Okříšky, mají na svém kontě šestnáct bodů, Žďár sedmnáct. Oba zápasy bude možné sledovat online (Hippos Žďár n/S. vs. FBŠ Jihlava; PSKC Okříšky vs. Hippos Žďár n/S.)

   V Pelhřimově a Dolní Cerekvi, sehrají zápasy starší žáci. Hippos Žďár n/S. odehraje své zápasy v Pelhřimově. V sobotu 25.1.2020 odehrají čtyři utkání. Od 9:00 se střetnou s domácími Spartak Pelhřimov. V druhém zápase změří síly s TJ Sokol Havlíčkův Brod Erupting Dragons. Havlíčkův Brod vede celou soutěž bez ztráty kytičky. Bude Hippos první. Který dokáže lídra soutěže připravit o body? Třetí zápas startuje od 12:20. Soupeřem bude ASK Bystřice nad Pernštejnem. Bystřice má pouze o dva body méně, než žďárský celek. Poslední zápas pak Hippos odehraje od 14:30 proti FBŠ Jihlava RED. A poslední zápas se máme také na co těšit. Jihlava má pouze o jeden bod více a patří jim druhá příčka. V případě výhry tak může Hippos přeskočit svého soupeře v tabulce.  

   V Dolní Cerekci pak bude hrát Hippos Žďár n/S. Benjamins. Jejich zápasy přijdou na program až v neděli 26.1.2020. Od 9:50 hrají s Snipers Třebíč bílí. Poslední celek tabulky, která má na svém kontě čtrnáct bodů, Hippos Benjamins má bodů devatenáct. V druhém utkání (11:50) si může Hippos také bodově přilepšit. Soupeř, FBŠ Jihlava BLACK, se nachází na předposledním místě. I poslední soupeř, SK Jihlava lvíčata, je za Hipposem Benjamins. Soupeř ztrácí však pouhé dva body.

   Starší žáky vystřídají v Pelhřimově elévové. V neděli 26.1.2020 zde budou k vidění dvě žďárská družstva. Oba celky odehrají celkem osm zápasů.  Rozpis utkání naleznete na stránkách.  

   Třebíč bude 26.1.2020 patři juniorům. V 10:30 se Hippos utká s prvním týmem TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons. Hippos je po odehraných jedenácti zápasech na druhé příčce a ztrácí sedm bodů. Druhé utkání přihraje do cesty Hippos tým  Sklo Bohemia Světlá n/S.. Světlá na nachází na opačném konci tabulky, než Havlíčkův Brod a Žďár. Zápas startuje ve 13:00.