Hippos ve víkendových bojích.

• Zápasová pozvánka

   V sobotu 29.2.2020 vyráží dorostenci do Třebíče, kde sehrají dvě utkání. V prvním utkání se utkají s druhým celkem tabulky, Sokol Brno I EMKOCase Gullivers. Hippos na čelo ztrácí pětadvacet bodů a pohybuje se spíše na opačném konci. Zápase je možné sledovat online. Druhé utkání se odehraje od 14:30 a žďárským soupeřem bude tým PSKC Okříšky. Hippos na svého soupeře ztrácí pouze dva body. Vítězství je tak může posunut do první poloviny tabulky. Zda se tak povede, můžete sledovat online.

   Do Bystřice na Pernštejnem, také v sobotu, cestují hráči B-týmu. A v prvním zápase se mají diváci na co těšit. Od 11:30 se utká první tým Sabots Jihlava s Hippos Žďár n/S. B. Jihlava má náskok devíti bodů. K vidění tak bude jistě zajímavý zápas, doufejme, že se šťastným koncem pro Žďár. Sledujte bitvu online. Druhé utkání pak Hipposu postaví do cesty tým Florbal Telč. Tento duel má jasného favorita. Zatím co Hippos je druhý, Telč je předposlední.

   Ve světlé nad Sázavou sehrají svá utkání hráči C-týmu. V 9:00 se střetnou se Sklo Bohemia Světlá n/S (9:00) a v druhém utkání s SK Jihlava (12:00). Hippos soutěž vede. První soupeř na ně ztrácí z třetí příčky šest bodu. Druhý soupeř je předposlední se ziskem devatenácti bodů (Hippos “C“ 38 bodů). Obě utkání bude také možné sledovat online a to od 9:00 zde, respektive od 12:00 zde.

   Sobotní nápor zápasů Hipposu pak rozšíří i dorostenci v 2. lize. Ti budou o body, od 9:15, bojovat v Telči s domácími Florbal Telč. Druhé utkání pak sehraje Hippos od 13:15 proti TJ Centropen Dačice. Domácí ztrácí na Hippos jedenáct bodů a jsou momentálně poslední. Dačice jsou o čtyři body před Hipposem a patří jim pátá příčka. Hippos je šestý.

   V neděli 1.3.2020 je pak bohatý program připraven ve Žďáře. Zde se odehraje turnaje přípravek. Rozpis naleznete na stránkách.

   Do Světlé pak vycestují mladší žáci. Žďár vypraví klasicky hned dvě družstva, která budou bojovat o další body do tabulky. Turnaj startuje od 14:20. Podrobný rozpis na stránkách.