Hippos vyhlíží další utkání. Ve hře bude pět družstev.

• Zápasová pozvánka

Ke svým dalším zápasů bude v sobotu 3.10.2020 cestovat B-tým. Jeho cílová destinace bude tentokrát Světlá nad Sázavou. V krásné, nové hale, sehraje od 10:30 zápas s celkem Spartak Pelhřimov B. Pelhřimov, jako jediný celek Regionální ligy mužů – Vysočina, má na svém kontě, po prvním kole dvě vítezství. Bude Hippos prvním, kdo je o body připraví? Naopak naprázdno vyšel z prvním zápasů druhý, sobotní soupeř Hipposu, TJ Sokol Havlíčkův Brod Erupting Dragons. Druhé utkání, kde je zisk dalších bodů jistě reálný, startuje od 14:00 a sledovat ho můžete online.

K neporaženému nováčkovi Divize – skupina D, bude 3.10.2020 cestovat A-tým. Směr Blansko. FBK Atlas Blansko dokázalo v dosavadních třech zápasech získat osm bodů (jednou zvítězilo v prodloužení). Domácím patří momentálně druhá příčka, Hippos je hned v závěsu na třetí pozici. Blansko se doposud prezentuje ofenzivním florbalem, kdy dokázalo ve třech utkání nastřílet třicet dva branek, což je nejvíc v soutěži. Blansko tak s ohledem na předešlá utkání bude v domácím prostředí favoritem. Zápas startuje od 19:00.

Po čtrnácti dnech se do Jihlavy vrací dorostenci. V prvních zápasech se příliš nedařilo a Hippos je po dvou zápasech bez bodu. A nic lehkého je jistě nečeká ani v prvním zápase. Od 11:30 naskočí proti TJ Sokol Havlíčkův Brod Erupting Dragons, který naopak svá první utkání zvládl a dvakrát zvítězil. Ve druhém utkání (začátek 14:30) narazí Hippos na celek, kterému se start také nevyvedl a na jeho kontě svítí nula. Druhým soupeřem bude SK Jihlava.

neděli 4.10.2020 bude mít Žďár opět své zástupce ve sportovní hale ve Světlé nad Sázavou. Tentokrát se zde představí mladší žáci. Ti zde sehrají tři utkání. V prvním utkání a zároveň prvním zápase nové sezóny, poměří síly s celkem FBŠ Jihlava (od 10:50). Druhé utkání je na programu od 12:50 a soupeřem Žďáru bude tentokrát domácí celek Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou. Poslední utkání sehrají mladší žáci od 14:00 proti soupeři z Havlíčkova Brodu, TJ Sokol Havlíčkův Brod Erupting Dragons.

V domácím prostředí odehrají svá první utkání hráči přípravky. Turnaj ve sportovní hale Na Bouchalkách startuje od 9:00. Program zahrnuje celkem dvanáct utkání, z nichž v šesti bude usilovat o vítezství Hippos. Kompletní rozpis a výsledky naleznete zde.