Junioři se představí doma.

• Zápasová pozvánka

   Do Přibyslavi v sobotu 16.10.2021 vyrazí starší žáci. Zde odehrají v průběhu dne hned čtyři utkání. První utkání začíná v 9:00, proti celku SK JUVENIS PŘIBYSLAV. V druhém utkání narazí od 10:20 na soupeře SK Jihlava ježci. Třetí utkání postaví Hipposu do cesty Florbal Telč. Začátek utkání je plánován na 12:30. Poslední zápas dne Hippos odehraje od 13:40 se soupeřem Pacovští Honzíci. Hippos má na svém kontě ze čtyř utkání pouze jedno vítězství. Sobotní soupeři mají podobný vstup do sezony, jako žďárští florbalisti. Všechna čtyři utkání pak budou neméně důležitá.

   V neděli 17.10.2021 pak bude v Přibyslavi žďárský florbal reprezentovat C-tým. Ten zde od 9:00 odehraje zápas proti celku SK Jihlava B. Pro C-tým se bude jednat o prví start v nové sezóně. Druhé utkání odehraje od 12:00 se soupeřem Florbal Telč

   Na domácí palubovce pak odehrají v neděli turnaj junioři. Celý turnaj odstartuje měřením sil Hipposu a Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou. Oba celky mají z úvodních dvou zápasů shodně po třech bodech. Druhé utkání pak přijde na pořad dne od 13:30 proti celku Snipers Třebíč. I druhý soupeř na úvod sezóny jedenkrát zvítězil a jedenkrát prohrál.

   Soupeře z Třebíče bude i A-tým. Ten po prohraném domácím utkání vycestuje do za soupeřem Snipers Třebíč B. Ani Žďáru, ani Třebíči se úvod sezóny nevydařil. Kdo bude v souboji ze dna tabulky po zápase šťastnější, sledujte online od 17:00.