Na Bouchálkách bude "nabito".

• Zápasová pozvánka

   O víkendu čeká sportovní halu Na Bouchalkách bohatý florbalový program. Vše odstartuje v sobotu 30.3.2019 turnaj Liga Vysočiny mužů, kde se představí C-tým. Úvodní utkání turnaje bude mít od 9:00 na svědomí domácí Hippos a  FBC Salamandra Apoly. Soupeř Hippos je o tom v tabulce o něco lépe. Ale domácí prostředí bude zcela jistě hrát do karet hrochům. V druhém utkání se pak Hippos postaví, od 16:30, proti celku Pacovští Honzíci B. Druhý soupeř se naopak nachází na samé chvostu tabulky. Zde by měl C-tým jasně bodovat a upevnit si pozici ve středu tabulky.

   Na C-tým pak ve večerním zápase naváže A-tým . Ten v rámci play-down střetne s týmem Snipers Třebíč. Utkání startuje od 19:00 a nabídne jistě napínavou podívanou. Z venkovních zápasů se série hraná na tři vítězná utkání stěhuje do Žďáru za stavu 1:1. V prvním zápasu Hippos zvítězil v prodloužení. V druhém utkání pak dominovala Třebíč. Jaké rozzuzlení přinese třetí zápas lze sledovat i online.

   V neděli 31.3.2019 se pak, také doma, představí mladší žáci v kategorii 3+1. Zápasy domácího celku jsou na programu od 9:30, 11:00, 12:00 a poslední zápas od 13:00. Podrobný rozpis naleznete zde.

   Od 15:00 pak bude mít jeden z celků Hippos "A", Snipers Třebíč možnost ukončit sérii a zajisti si tak baráž o udržení. Druhý celek pro příští sezónu případně Národní ligu opustí. Utkání se opět odehraje ve sportovní hale Na Bouchalkách a Hippos se tak snad bude moci opřít o výborné fanoušky. Online lze sledovat zde.