O víkendu C-tým a elévové doma. Starší žáci v kvalifikaci na MČR v Pelhřimově.

• Zápasová pozvánka

   V sobotu 7.4.2018 ve sportovní hale Na Bouchalkách naskočí muži-C. V 9:00 zahájí domácí turnaj proti SK JUVENIS PŘIBYSLAV. Předposlední tým tabulky neměl domácí tým o body připravit. A Hipposu C bude patřit první a polední zápas. Ten bude odehrán od 16:30. Hippos C se střetne s týmem Sklo Bohemia Světlá n/S. Světlá se nachází ve středu tabulky, Hippos má o osm bodů méně.

   V Pelhřimově se v sobotu ukážou v rámci kvalifikace o mistrovství české republiky starších žáků žďárští hroši. Hippos přijde na řadu v 10:15 v souboji s PSKC Okříšky. Poté se ještě utká od 13:00 s TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons. Poslední zápas bude v režii týmu Hipposu a pořádajícího celku Spartak Pelhřimov od 15:30. Mezi favority turnaje by měli patřit právě Hroši ze Žďáru nad Sázavou, kteří svou skupinu opanovali s velkou bravurou. Prohráli pouze jedinkrát a svým soupeřům zasadili hned 279 gólových políčků. Podrobnosti o kvalifikaci a představení jednotlivých týmu naleznete na stránkách pořadatele www.florbalpe.cz.

   V neděli pak bude palubovka Na Bouchalkách patřit elévům. Ve Žďáře proběhne 36. a 37. kolo Ligy Vysočiny elévů. Hippos bude mít opět dva vyslance. Hippos Žďár n/S. a Hippos Žďár n/S. Benjamins. Oba celky sehrají čtyři utkání. Podrobnosti na stránkách.