O víkendu se doma představí dorostenci a dorostenky. Další družstva čeká cestování.

• Zápasová pozvánka

   V sobotu 20.10.2018 se v domácím prostředí představí dorostenci, hrající 2. ligu dorostenců - skupina 5 – Vysočina. V úvodním zápase bude k vidění souboj domácího celku Hippos Žďár n/S. Benjamins, proti soupeři SK JUVENIS PŘIBYSLAV. Oba celky v úvodních dvou zápasech neznají hořkost porážky. To vše se již v sobotu pro jeden celek může změnit. Zápas je na programu od 9:00. Druhý zápas domácího Hipposu pak přijde na pořad dne od 14:30. V něm se Hippos postaví týmu Sklo Bohemia Světlá n/S. I Světlá má z prvních dvou zápasů plný počet bodů. A do třetice - domácí Hippos přivítá Draky z Havlíčkova Brodu. Tým posilněný o hráče z A-týmu i starších žáků čeká velké množství vypjatých okamžiků. Ve Žďáře tak bude v sobotu k vidění hned několik napínavých zápasů.

   Další z výjezdů čeká A-tým. Ten se bude snažit po nevydařeném domácím utkání z minulého týdne, napravit reputaci proti FBK Spartak Hluk. Nováček soutěže se útočným florbalem, který jim prozatím zajistil 11 bodů. Ze dvou domácích zápasů má Hluk plný počet bodů. Zda se Hipposu podaří jejich sérii ukončit lze sledovat online od 18:00 na https://online.ceskyflorbal.cz/20182019/online-220943.htm.

   Do Skutče se 20.10.2018 vypraví C-tým. Ten prozatím neprožívá dobrý vstup do nového ročníku a na svém kontě má ze čtyř zápasů pouze bod. A hned v prvním zápase je nebude čekat nic jednoduchého. Soupeřem jim bude od 8:00 tým  FBC Salamandra Apoly. Ty mají na svém kontě již tři výhry. V druhém zápase má však Hippos mnohem lepší vyhlídky. Pacovští Honzíci B mají “pouze“ tři body za jedno vítězství a v tabulce sousedí s žďárským celkem. Zápas začne v 11:00.

   3. kolo Ligy Vysočiny mladších žáků (5+1) je na programu v Třebíči. I zde bude mít Hippos své zastoupení. V 10:00 se Žďár představí v souboji celků FBŠ Jihlava vs. Hippos Žďár n/S..  V druhém utkání poměří Hippos síly s celkem Snipers Třebíč. V dosavadním průběhu má Hippos na svém kontě jednu porážku a jednu výhru. Jak se bude dařit tentokrát?

   V neděli 21.11.2018 se B-tým vydá na další trip. Jejich kroky tentokrát povedou do Českých Budějovic. V 9:00 je čeká prozatím neporažený celek, domácí FBC Štíři Č. Budějovice B. A nic jednoduchého B-tým nečeká ani v druhém utkání, hraném od 11:00. Soupeřem jim budou tentokrát PSKC Okříšky. Ti mají na svém kontě devět bodů za tři výhry a jednu porážku. Hippos se po čtyřech zápasech krčí na konci tabulky se ziskem jednoho bodu.

   Dalším celkem, který se o víkendu představí domácímu publiku, budou dorostenky. Ty se připravují na nedělní domácí zápasy. Od 9:00 se ukáží v souboji s SK Jihlava. Bude se jednat o souboj celků s odlišným vstupem do nové sezóny. Hippos 2x (byť těsně) zvítězil, SK Jihlava 2x prohrála. Druhý zápas žďárských dorostenek pak odstartuje od 12:45. V tomto zápase už půjde o opravdový boj. Soupeř Sklo Bohemia Světlá n/S také odstartoval sezónu dvěma výhrami. Kdo je na vzájemný zápas připraven lépe, se můžete přesvědčit na vlastní očí ve sportovní hale Na Bouchalkách.

   21.10.2018 se v Přibyslavi odehraje další kolo Vysočiny mladších žáků (3+1). Hippos se představí ve čtyřech zápasech. Od 9:00 proti SK JUVENIS PŘIBYSLAV, 10:30 proti Orel Kněžice, od 12:00 proti Pacovští Honzíci a v závěru turnaje, od 13:30 proti celku ASK Bystřice n.P. Orli.

   Liga Vysočiny přípravek, nabídne v Okříškách mimo jiné i pět zápase Hipposu. Půjde o souboje Hipposu s celky Snipers Třebíč (9:15), Snipers Třebíč modří (10:15), Fbc Orel Nové Město na Moravě (11:00), Orel Kněžice (11:30) a PSKC Okříšky (12:30)