Play off dorostenek

• Článek k zápasu/turnaji

Dne 13.4. jsme na hale v Rokytnici odehrály první zápas v Play-off. Netušily jsme, že se tento zápas stane také posledním tady a v celé sezóně. Našimi soupeři se stalo 15-členné družstvo hráček s dvěma brankáři týmu FBC TJ Jablonné nad Orlicí, které přišlo podpořit spoustu fanoušků.Nás bylo o poznání méně, pouze 8 hráček a jeden brankář. O to více nás podpořily naše skvělé 2 trenérky Barča s Eliškou a Luky- vodonoš, fyzioterapeut a asistent trenéra v jednom. Všichni tři s námi prožívali souboj za mantinely až do poslední vteřiny hry.
V 1. kole 1. třetiny jsme vedly, ale tým soupeřů během 2. a 3. třetiny otočil pořadí. Utkání skončilo 6:5. V 2. kole 1. třetiny vítězil tým soupeřů, přestože jsme z posledních sil v 3. třetině střelily 3 góly, na vítězství to nestačilo, opět jsme prohrály o 1 gól. Ze zápasů si odnášíme modřiny, nateklé koleno a prst. Bojovaly jsme až do konce, ale naše energie natolik klesla, že jsme nemohly hrát s plným nasazením. 
Avšak očekávání našich trenérek bylo ještě horší, než se stalo, takže se za sebe nemusíme stydět!

Komentář trenérky dorostenek Králíčkové: Do obou zápasů se holky vrhly s velkou vervou, což mě moc potěšilo. Byla určitě znát dlouhá cesta, chybělo taky štěstí. Zápas hodnotím kladně. Jsem ráda, že se až na tomto utkání objevily snad první úrazy za celou sezónu, protože holky jsou bojovnice. Máme za sebou velmi úspěšnou sezónu a já doufám, že se holkám bude dařit i tu příští, snad mezi dorostenci. 
Za tým dorostenek Jitka Staňková