Poslední turnaj elévů a hurá za dárky

• Článek k zápasu/turnaji

Dlouhý čas trávený čekáním na Ježíška jsme si zkracovali i na sobotním turnaji 14. 12., tedy na posledním turnaji tohoto roku. Za kategorii elévů se blýskly oba týmy, tým červených a modrých.

Tým červených:

Tentokrát jsme na turnaj jeli s obavami, jak budou zápasy probíhat, když máme tým oslabený o spoustu hráčů z důvodu nemoci. První zápas nad Přibyslaví se projevila dravost, a chuť zvítězit. Což se nám povedlo. V tomto zápase se ukázalo, že u hry přemýšlíme a pěkně jsme si přibyslaváky 'podali'. Hezky se ukázali hráči Nikolas P., Vašek S.a Šimon R., ale i ostatní hráči byli SUPER (Tomáš S., Míša F., Honzík H. a Adam Š.). Bránu skvělé střežil Honza K. Další dva zápasy jsme pokračovali v rozjeté akci VÍTĚZSTVÍ, dařilo se, padaly branky, skvělá obrana a spolupráce hráčů. Poslední zápas nám nevyšel, začali jsme chybovat právě v obraně a Honza K. to všechno neměl šanci uchytat… Ale nevadí, chybami se člověk učí. Chtěla  bych všem hráčům i jejich rodičům poděkovat za skvělou atmosféru a těšíme se na další turnaj... Hippoooos! Za tým červených Markéta Svobodová

Tým modrých:

Stejně jako naši kolegové, i nás tým jel v drobném oslabení, to nám ale nezkazilo náladu a chuť bojovat. Do brány se premiérově vrhla Kačenka, která během zápasu chvílemi všem přihlížejícím otevírala ústa, protože její zákroky byly famózní. V poli jí kryly záda dva Tomášové, Martin B., Viktorka, Verunka a Martin. Dost kvalitní manšaft, že? Výhru jsme ale bohužel zatím neukořistili. Musíme ještě víc trénovat. Musím ale zdůraznit, že se nám dařilo výborně obsazovat protihráče! Nestíhali jsme se však vracet zpět do obrany, z toho důvodu padlo víc branek, než bychom si přáli. Ale jak se říká, chybami se člověk učí, my si přes Vánoce hezky odpočineme, nabereme síly a v lednu se budeme rvát znovu a znovu! Cukroví, kaprovi a salátu, zdar! A Vám všem přejeme krásné Vánoce!

Za tým modrých Barbora Králíčková