Poslední zápasy C-týmu mužů

• Článek k zápasu/turnaji

Céčku skončila sezona. Předposlední turnaj odehrál v domácím prostředí, ten závěrečný pak v Telči.

Prvním soupeřem pro domácí C-tým byl v tabulce trochu lépe umístěný FBC Salamandra Apoly

Utkání začalo v rychlém tempu a hned po první minutě hráli Hroši přesilovou hru, které využil Fousek a otevřel skóre na 1:0. Po 7 minutách hry však Hippos zaváhal v obraně a soupeř toho hned využil dvěma rychlými góly, na které následně odpověděl Kepka a do konce třetiny už branka nepadla - skóre tedy 2:2.

Na začátku druhé třetiny přidal další branku Kepka a Hroši tedy vedli 3:2. Zbytek třetiny se táhl ve vysokém tempu, avšak plný zblokovaných střel a netrefených branek, skóre tedy zůstávalo, až ve 26. minutě dorovnal hostující celek na 3:3.

Třetí třetinu začal Hippos opět přesilovkou, avšak bez přdání gólu. Za to hosté ve 39. minutě přidali rovnou dva góly po sobě, Hroši si následně vzali Timeout. Bohužel poslední branku zápasu vstřelil Velín do jesliček soupeřova brankáře, na vítězství to však nestačilo. Konečný výsledek 5:4 pro FBC Salamanda Apoly.

Branky: Kepka 2x, Velín 1x, Fousek 1x

Asistence: Pátek 3x, Velín 1x

 

Ve druhém utkání se domácí celek potkal s Pacovskými Honzíky B, týmem z posledního místa tabulky.

Celý zápas se odehrával ve velice pomalém tempu a s míčkem převážně na čepeli domácích. První třetinu si po dvou gólech Pachla a jednom gólu Blažka domácí bez problmu pohlídali a skóre bylo 3:0.

Druhá třetina měla podoný spád, avšak byla ještě pomalejší a unavenější než ta první, svým gólem změnil skóre akorát Moravec a Hroši vedli 4:0.

Poslední třetinu si Hroši řekli, že neodejdou pouze se čtyřmi vstřelenými brankami a hned v úvodu skóroval a dovršil hattricku Pachl. Následovalo trestné střílení, které však výborný Rybenský bez problému chytil. Koncem utkání ještě zavěsili Pátek a Kepka a utkání skončilo 7:0 pro Žďár.

Branky: Pachl 3x, Moravec 1x, Blažek 1x, Kepka 1x, Pátek 1x

Asistence: Zich 1x, Kostečka 1x, Pátek 1x, Blažek 1x Kepka 1x, Moravec 1x

------------------------------

Poslední letošní turnaj se odehrál v Telči, Hroši si ho tedy přišli užít a samozřejmě vyhrát.

V prvním zápase se měl Hippos utkat s domácí Telčí, týmem, který osidluje druhé místo tabulky.

Skóre otevřeli Hroši, když ze standartky míček do branky doklepl Kříž. Následně byl vyloučen Kepka za sekání a hrálo se 4 na 5, Hippos však ubránil bez ztráty květinky. Koncem třetiny se nechali vyloučit hned dva hráči domácích a hrálo se hned 5 na 3, to by bylo, aby Denk neproměnil – skóre na konci třetiny pro Hippos 2:0.

Druhá třetina začala opět v tempu, vítězně z ní však vyšli hráči Telče, kteří přidali jedinou branku a zápas byl 2:1.

Poslední třetina byla velmi vyhrocená a odehrála se ve vysokém tempu. První branka však padla do Branky Rybenského, když domácí brankář dobře přečetl chybu ve střídání Hipposu a dlouhým výhozem nahrál běžícímu hráči Telče, který jeden na nikoho zavěsil. Koncem třetiny se ještě nepodařilo pohlídat pár rychlých passů a náběhů a domácí znovu proměnili. Hippos už nebyl schopen utkání otočit, a tak celý zápas skončil velmi pěkným výsledkem 3:2 pro Telč.

Branky: Denk 1x, Kříž 1x

Asistence: Denk 1x, Blažek 1x

 

Ve druhém utkání se Hippos potkal s týmem Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou.

Zápas začal znova ve vysokém tempu a hned ve 34. sekundě skóroval Denk. Světlá na to rychle odpověděla, ale zbytek třetiny se táhl v barvách Hipposu, konkrétně se trefili Blažek, Pachl, Zich a znova Denk, zde je dodat, že na všechny góly asistoval Pachl.

Ve druhé třetině se utkání mírně uklidnilo a padla pouze jediná branka – opět pro Hippos a skóroval Denk.

Poslední třetinu zápasu a vlastně i sezony si chtěli Hroši ještě pořádně užít. Hned na začátku vstřelil branku Pachl, následovala střela od půlky do růžku branky od Denka. Trestné střílení Světlé zneškodnil skvěl Rybenský a Hroši už se mohli pomalu radovat. Světlá ještě branku sice vstřelila, ale poté skóroval Kepka a výhru Hipposu zpečetil. 7 sekund ještě odpověděla Světlá, ale radoval se Hippos, a to z výhry 9:3.

Branky: Pachl 2x, Denk 4x, Blažek 1x, Kepka 1x, Zich 1x

 

Asistence: Pachl 5x, Denk 1x, Blažek 1x, Kepka 1x, Vábek 1x