Poslední zápasy v roce 2019

• Zápasová pozvánka

   Poslední víkend před svátky se ve Žďáře odehraje turnaj Liga Vysočiny mužů, kde úřaduje žďárský C-tým. V sobotu 21.12.2019, odstartuje C-tým turnaj v 8:00 zápasem s FBC Salamandra Apoly. První soupeř je v dolní polovině tabulky a první C-tým by si měl i s touto překážkou poradit. V druhém utkání, hraném od 15:30 pak Hippos naskočí proti Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou. Světlá je momentálně na třetím místě, ale na Hippos ztrácí už 9 bodů. Dokáže Žďár zase o něco víc odskočit soupeřům?

   Na C-tým pak naváže A-tým. Ten se od 19:00, v domácím prostředí, představí proti TJ Centropen Dačice. Oba celky mají shodně 19 bodů. V prvním utkání však Hippos tahal za kratší konec a nakonec z toho byla porážka 7:2. Po nevydařeném startu sezóny se Hippos “trochu zvedá“. Ve vyrovnané tabulce, je však nutné bodovat pravidelně. O to se hroši budou chtít pokusit i v sobotním zápase. Soupeři mají co vracet.

    Do Třeště se v sobotu chystá B-tým. A B-tým má na programu zápas roku. Hned první zápas dne před sebe postaví první dva celky. Sabots Jihlava (1. místo; 30 bodů) a Hippos Žďár n/S. B (2. místo; 23 bodů). Zápas odstartuje turnaj v 9:00 a jistě půjde o zajímavou podívanou. Druhý zápas bude mít pro Hippos soupeře z opačného konce. Od 13:00 se utká s posledním týmem Florbal Telč.

   V neděli 22.12.2019 se ve Světlé nad Sázavou představí dorostenci. V 2. lize dorostenců - skupina 5, bude Hippos k vidění ve dvou zápasech. První, hraném od 14:00 proti Spartak Pelhřimov a v druhém, od 18:00 proti Sklo Bohemia Světlá n/S. Pelhřimov je vedoucím celkem celé soutěže, Světlá je na pátém místě se ziskem deseti bodů. Hipposu patří se třemi body předposlední příčka.

   V neděli na domácí zápasy C-týmu a A-týmu navážou mladší žáci. Turnaj startuje od 9:00 a Hippos, už klasicky, bude mít v turnaji dva celky.  Hippos Žďár n/S. a Hipposačky Žďár n/S.. Oba celky mají v programu čtyři utkání. Podrobní rozpis naleznete na stránkách.

   V Dolní Cerekvi a Pacově, odehrají další utkání týmy přípravky. Hippos Žďár n/S. Benjamins zahájí svá utkání v Dolní Cerekvi zápasem od 9:40 s celkem  FBŠ Jihlava – girls. V průběhu dne se je čekají ještě další tři utkání. V Pacově se pak od 9:15 střetnou Hippos Žďár n/S. s TJ Centropen Dačice. I oni odehrají celkem čtyři utkání.