Přípravka bojovala v Bystřici (i s velkou marodkou)

• Článek k zápasu/turnaji

V neděli 16.2.2020 jsme se zúčastnili turnaje v Bystřici n/P. Velká nemocnost posledních týdnů na Vysočině také velmi ovlivnila účast na tomto turnaji, kterého se nakonec mohlo zúčastnit pouze deset hráčů, rozdělených rovnoměrně do dvou týmů. Taková situace je výjimečná, pro hráče určitě není ideální nicméně s těmi, kteří mohli přijet jsme to zvládli důstojně a musím všechny opravdu velmi pochválit za to  jak se snažili....takže díky moc.

Hippos červení:
Celý turnaj jsme odehráli v pěti což samozřejmě není ideální, ale aspoň si kluci tentokrát mohli zahrát dosyta. V prvním zápase jsme nastoupili proti Přibyslavi a i když to ze začátku nevypadalo, že bychom měli mít převahu nakonec se hráčům podařilo se rozehrát, rozběhat a otočit výsledek v náš prospěch a zápas ukončit výhrou 4:2. Ve druhém zápase proti našim kamarádům z klubu Hippos Benjamins jsme spíše sledovali jak to zvládají naši modří, protože červení jsou již v dovednostech o kousek dál a tak výhra 8:1 je nepodstatná i když kluci si zastříleli a dali nějaké branky z čehož mají samozřejmě radost. V dalším zápase na nás čekal nejtěžší soupeř kluci z Nového Města a i tentokrát potvrdili, že momentálně jsou opravdu vynikající a tak jejich výhra 4:0 nás nepřekvapila. Na druhou stranu čtyři branky v naší síti jsou velmi dobrý výsledek a i když to kluky mrzí, že prohráli musím říct, že to zvládli výborně a nemají se za co stydět. V posledním zápase proti týmu z Telče se nám vůbec nepodařil začátek a celkem rychle jsme prohrávali o tři branky, nicméně po půlce se do toho kluci opřeli, přidali a během pár minut dokázali srovnat na 3:3, bohužel z jedné z posledních střel na naši branku jsme dostali gól a tak soupeř zvítězil 4:3. I takové zápasy musíme odehrát a naučit se hrát naplno celých 10 minut a hrát až do konce. Na hráčích již byla vidět únava z předchozích zápasů, přeci jenom museli toho tentokrát naběhat hodně a tak na konci už síly chyběli. Všem musím ještě jednou poděkovat za velkou bojovnost a snahu.

Hippos modří:
I modří museli odehrát celý turnaj v pěti hráčích takže i pro ně to nebylo nic jednoduchého, ale musím říct, že to všichni odehráli výborně. Přeci jen tento tým často doplněn nováčky sbírá zkušenosti, ale na hřišti to téměř není poznat. Jsou úseky v zápase kdy soupeř neví co má dělat a v jednom zápase jsme dokonce vedli. V posledním zápase jsme prohráli jen o jeden gól a výsledek 2:3 s Přibyslaví je opravdu krásný. A když červenému týmu patří díky tak modrému týmu patří 2x takový dík a velké uznání za to, že se s tím prostě poprali a hráli jak nejlíp umí.

Statistika turnaje:
Účast červení: Dvořák, Hromádka, Jonák, Smejkal, Šiška
Účast modří: Líčeník, Majer, Růžičková, Svatoň, Vincenci

Foto: Červený tým vzadu, modrý tým vepředu, takto jsme odehráli tento turnaj.

Ostatní statistické údaje nejsou po takovém turnaji důležité. Prostě všichni jste borci, všem patří velký dík a všichni si zasloužíte velkou pochvalu. Děkujeme maminkám  a babičkám  za nějakou tu dobrotu co jste nám přivezli ona i miska nakrájených jablíček je dobrá, opravdu jsme to tentokrát potřebovali.