Přípravka ovládla domácí turnaj

• Článek k zápasu/turnaji

Skvěle si vedli na domácím turnaji nejmladší Hrošíci. Zkušenější hráči přípravky A váleli a soupeřům nedali šanci. Poprvé v sezoně měli vlastní družstvo i začínající Benjamínci. Sice nevyhráli, ale už to, jak k zápasům přistoupili, je velký příslib do budoucna. Na lavičce si u Benjamínků odbyla svoji trenérskou premiéru Eliška Růžičková.

Přípravka A

Na domácím turnaji se nám opravdu dařilo a z celkového pohledu byl první zápas se Snipers Třebíč 2:2 jen zahřívací. V dalších zápasech už jsme jeli a fungovali a naši soupeři neměli šanci se proti nám prosadit. Výsledkově: FBŠ Jihlava 5:1, Pelhřimov 6:0, Třebíč modří 4:0, FBŠ Jihlava-girls 4:0. Celkové skóre 21:3!!! Hráči stříleli branky, bránili, brankáři chytali výborně. Všichni si zaslouží velkou pochvalu a velké díky.

Střelci branek: Martin Pondělíček, Ondra Valenta, Adam Ptáček, Albert Selucký,  Matěj Vetiška, Míša Fišerová

Přípravka B

První dva zápasy proti Novému Městu a FBŠ Jihlava-girls byly takové rozkoukávací. Přeci jen to pro velkou většinu hráčů bylo nové. Hrát opravdové zápasy na opravdovém turnaju, hrát bez pomoci starších a zkušenějších spoluhráčů, hrát před rodiči. Když už to vypadalo, že jsme se s nervozitou vypořádali, nastoupil na nás velmi kvalitní tým Spartak Pelhřimov - modří. Než jsme se nadáli, prohrávali jsme už hodně vysoko. Ale nevzdali jsme se. Nadšení jsme si přenesli i do posledního utkání proti Snipers Třebíč - modří. I když ani to jsme nevyhráli, podařilo se nám v něm konečně protrhnout střeleckou smůlu a vstřelit dvě branky.

Střelci branek: Filip Jonák, Honzík Smejkal.