Přípravka v Cerekvi třikrát vyhrála

• Článek k zápasu/turnaji

Výborný turnaj se povedl o víkendu našim nejmenším hráčům. Přípravka se vypravila do Dolní Cerekve a počínala si tam výborně, a to i přesto, že se v našich řadách objevili i úplní nováčci.

Úvodní zápas s FBŠ Jihlava vyhráli Hrošíci 4:2, ve druhém proti Pelhřimovu pak Albert Selucký v bráně nepustil ani jeden gól a Žďár zvítězil 3:0. I do zápasu proti Pacovským Honzíkům vstoupil Hippos výborně a rychle vedl 2:0. Pak se ale náš výkon trochu zadrhnul a soupeř otočil na 2:4. Hlavy jsme nezklonili a proti favorizovaným "modrým" z Pelhřimova vybojovali výhru 3:2. V posledním zápase byly nad naše síly Girls z FBŠ Jihlava, které fyzicky i technicky převýšily všechny týmy na turnaji. Sice nás porazily 1:10, ale tolik nás to nemrzelo. Těšil nás výkon z předcházejících čtyř utkání, který je velkým příslibem do budoucna.

Sestava: Míša Fišerová, Honza Hulák, Martin Pondělíček, Matěj Vetiška, Albert Selucký, Ondra Valenta, Tadeáš Landa, Adam Ptáček, Anička a Nelča Žákovy, Šimon Růžička, Jolanka Růžičková. Střelci branek: Ondra Valenta, Martin Pondělíček, Tadeáš Landa, Adam Ptáček, Matěj Vetiška, Šimon Růžička.