První zápasy pro juniory. A-tým cestuje do Mohelnice. V neděli doma elévové.

• Zápasová pozvánka

sobotu 2.10.2021 odehrají své první utkání v letošní sezóně junioři. Ve sportovní hale v Jihlavě se uskuteční první kolo 2. ligy juniorů - skupina 5 – Vysočina. Hippos turnaj zahájí soubojem s domácími JSW Bohemia SK Jihlava. Utkání startuje od 9:00. Druhé utkání Hippos odehraje od 12:00 s celkem Spartak Pelhřimov. Jak jsou žďárští junioři na novou sezónu připraveni, bude tedy jasné už tuto sobotu.

                Do Mohelnice zamíří kroky A-týmu. Ten se od 18:00 utká s Městské hale Mlýnská s týmem FBC Mohelnice. Domácí celek má zatím na svém kontě dvě vítězství a jednu prohru v prodloužení. Hippos v minulém kole získal první letošní body a bude chtít bodovat zajisté i v Mohelnici. 

                Nedělní den bude v Dolní Cerekvi patřit starším žákům. Hippos se bude snažit rozšířit svojí bodovou sbírku. V 9:40 se utkají s týmem Orel Kněžice, který v úvodních zápasech získal čtyři body (Hippos z odehraných čtyř utkání má na svém kontě 5 bodů). Úvodní zápas je možné sledovat online. V druhém utkání Žďár narazí na SK Jihlava ježci. Jihlavský celek je na tom po úvodním kole o něco lépe, než Hippos. Zda se Hippos na soupeře dotáhne, sledujte online od 11:40. Třetí soutěžní zápas je na programu od 13:40. Tentokrát proti celku Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou. Náročný den pak Hippos zakončí soubojem s FBŠ Jihlava. Zápas startuje v 15:00.

                Na žďárské palubovce pak bude probíhat v neděli turnaj elévů. Hippos připravil pro letošní sezónu dva celky Hippos červení a Hippos modří. Oba celky v neděli odehrají čtyři utkání. Turnaj odstartuje od 9:00. kompletní rozpis utkání zde.