První ztráta pro C-tým

• Článek k zápasu/turnaji

 

Hippos Žďár nad Sázavou C- SK Jihlava

 

Utkání měli hráči plně pod kontrolou od úvodního buly až po konečný hvizd. Hráči postupně navyšovali skóre a po třetinách 5:0,3:1 a 6:1 zaslouženě vyhrávají další zápas, tentokrát v poměru 14:2. Za zmínku stojí využitá přesilová hra,ubráněné oslabení, proměněné trestné střílení a řada dalších šancí na straně Hipposu, které zůstaly nevyužity.

 

Branky: Kříž 4x,Fousek 4x,Kepka 3x,Pátek 2x,Holcman 1x, asistence:Pátek 3x, Denk 2x,Blažek 2x,Kepka 2x,Fousek 1x,Holcman 1x,Zich 1x

Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou-Hippos Žďár nad Sázavou C

 

Druhé utkání přineslo zcela odlišný průběh a utkání bylo plné osobních soubojů, některé až za hranou, ale utkání se i přesto obešlo bez vyloučení. První branku utkání zařídil Kepka na začátku osmé minuty nechytatelnou ranou po Pátkově nahrávce. Do konce třetiny se však již prosadili jenom hráči Světlé a první třetina tak skončila stavem 2:1. Nutno podotknout, že oba góly jim hráči Céčka v podstatě darovali.

 

Druhá třetina začala další chybou v obraně a navýšení vedení Světlé na 3:1 a když už to bylo 4:1 po necelých pěti minutách druhé třetiny zareagoval Hippos oddechovým časem. Přeskupil řady s jasným cílem, zvrátit nepříznivý stav a urvat další body do tabulky. První snížení měl na starost Fousek po Denkově nahrávce. Další šance však zůstaly nevyužity a tak druhá třetina skončila stavem 4:2.

 

Po minutě třetí části je to už jen o gól-Fousek tečoval Denkovo nahození do šibenice-4:3 a hráči se hnali za vyrovnáním. Toho se dočkali až tři minuty před koncem, když Kepka opět nechytatelně k tyči napálil Pátkovu přihrávku. Céčko sahalo ještě po vítězství, bohužel však už svoje šance hráči nevyužili a tak utkání skončilo remízou 4:4.

 

Branky: Fousek 2x,Kepka 2x, asistence: Pátek 2x ,Denk 2x. Sestava: Křesťan-Denk,Zich,Křepinský,Kostečka-Fousek,Kepka,Pátek,Holcman,Kříž,Blažek