Rok 2020 startuje. Hippos se představí i domácímu publiku.

• Zápasová pozvánka

   První zápasy v roce 2020 čekají v sobotu 18.1.2020 mladší žáky. Jejich první kroky v novém roce povedou do Přibyslavi. Za celý den se odehraje pouze jediné utkání, kde nebude mít Hippos své zastoupení. Dva žďárské celky sehrají shodně čtyři utkání. A od 11:20 přijde na program i žďárský souboj.

   Na sobotní zápasy se připravují také dorostenci. Los 1. ligy dorostenců – skupina D, jim do cesty postaví celky  FK Slovan Jindřichův Hradec (11:30) a Snipers Třebíč (14:30). První soupeř je dvě příčky za Hippos, druhý protivník o dvě výš.

   Na zlepšené výkony, z  konce roku 2019, se doma pokusí navázat A-tým. Ten se v sobotu od 19:00 střetne na domácí palubovce s vedoucím celkem soutěže  FBC Mohelnice. První utkání byl Hippos zdatným soupeřem. V konečném součtu to však na body nestačilo a z výhry 8:7 se radoval domácí celkem. Stejný výsledek, s vítězstvím domácího celku, by jistě Hippos nevadil.

  Hippos "A" na sobotu naváže dalším utkání, které odehraje v neděli 19.1.2020 na venkovní půdě. Tentokrát poměří síly s celkem FLORBAL LITOMYŠL. Utkání startuje od 18:00 a půjde jistě o zajímavou podívanou. První utkání Hippos překlopil na svoji stranu a zvítězil 7:6. Litomyšl je v současnosti na třetí příčce s patnácti odehranými zápasy a pětadvaceti body. Hippos má o zápas méně a ztrácí tři body.

   V neděli 19.1.2020 se doma představí také B-tým. Ten okupuje druhou příčku a jistě nechce putovat tabulkou níž. V neděli je však čeká náročný program, kdy sehrají nezvykle hned tři utkání. V 9:00 se na “rozehrání“ utkají s předposledním celkem MoBu-PSKC Okříšky. K druhému utkání naskočí od 14:30 proti ASK Bystřice nad Pernštejnem. Bystřici se nachází ve středu tabulky a Hippos má náskok sedmnácti bodů. Poslední soupeř, Snipers Třebíč B je už Hipposu blíž. Na žďárský celek ztrácí osm bodů. Zápas startuje od 17:00.

   Ve Světlé nad Sázavou odehrají turnaj dorostenci v 2. lize dorostu. V 10:30 je čeká celek, který má o pouhý bod více. Půjde tak o důležité body, které by mohly Žďár odlepit ode dna tabulky. Hippos se utká s Florbal Telč. Ve 13:00 sehraje Hippos další utkání s  TJ Centropen Dačice.

   V ZŠ Okříšky se bude v neděli konat další turnaj přípravek. I zde, stejně jako u mladších žáků, bude mít Hippos dva celky. A oba celky sehrají také čtyři utkání. Rozpis naleznete na stránkách.