Sezóna naplno startuje

• Zápasová pozvánka

   V sobotu 14.9.2019 se naplno pro Hippos rozjede další sezóna. Prvním týmem, který se v soutěžním utkání představí, budou dorostenci. Ti se utkají od 13:00 s týmem  FBŠ Hummel Hattrick Brno. Druhé utkání pak sehrají od 16:00 s celkem Sokol Brno I EMKOCase Gullivers. Obě utkání Hippos odehraje v brněnské hale - SH SportPoint Brno. Hippos bude chtít jistě navázat na loňskou povedenou sezóny, kdy se jeho tým pohyboval v na předních příčkách po celou sezónu. Jak odstartují se můžete přesvědčit online a druhé utkání sledovat také "živě".

   Družstvem, který bude chtít loňský nezdar napravit bude A-tým. Ten sezónu zahájí, také v sobotu, na venkovní půdě. Soupeřem jim bude od 18:00 celek  FBK Piráti Sokol Chrudim (online). A-tým loni bohužel opustil po letech Národní ligu a následující sezónu bude bojovat o postu v Divizi.  

   A hned v neděli 15.9.2019 se A-tým představí doma. Od 15:00 bude hostit tým Pacovští Honzíci (online). “Nová“ soutěž bude pro Hippos neznámou. V týmu se přes léto neudáli příliš velké změny a tým bude bojovat v obdobném složení, jek loni končil. Bez ohledu na soupeře je však jasné, že Žďár se nebude chtít krčit na zadních pozicích.