Starší žáci A v Okříškách

• Článek k zápasu/turnaji

 

V neděli 20. 10. 2019 se A-tým starších žáků zúčastnil turnaje v Okříškách. Na tomto turnaji byly dále týmy PSKC Okříšky, SK JeMoBu, Snipers Třebíč modří a Fbc Orel Nové Město na Moravě.

 

První zápas jsme odehráli s Novým Městem. Ze začátku jsme obdrželi rychlý gól, ale to nás nepoložilo a začali jsme hrát lépe. Nakonec jsme srovnali, ale i přes velký tlak se nám bohužel nepodařilo vstřelit druhý gól. Vyrovnaný zápas skončil nerozhodně 1:1.

 

Druhý zápas byl proti Snipers Třebíč. I přesto, že jsme byli oslabeni o stálé opory (Martin Svatoň, Jakub Krejčí a Ondřej Novák), dokázali jsme celkem držet krok. Zápas ovšem stejně dopadl podle očekávání 5:2 pro Třebíč.

 

Třetí zápas proti JeMoBu byl pro diváky jeden z nejzajímavějších. Jednalo se o velice vyrovnaný zápas plný tvrdých soubojů na obou stranách. Nutno říci, že ani rozhodčí to neměl v tomto zápase jednoduché. Nakonec utkání skončilo 2:2.

 

Poslední čtvrtý zápas byl proti Okříškám. Všichni na hrací ploše už byli hodně unavení po předchozích třech zápasech. Bylo to vidět i na výsledku, protože zápas skončil pouze remízou 1:1. Nebýt velkého štěstí a suprových brankářů na obou stranách, tak by to bylo veselejší. Na konci zápasu jsme si všichni oddechli, že už je konec.

 

Po posledním zápase jsme pak mohli spokojeně odjet domů.

 

autor článku: Jan Frey

 

Vyjádření trenéra: „Hned bez tří opor odehráli v Okříškách žáci svůj turnaj v rámci druhého koše. A to bylo znát jak na porci vstřelených branek, tak i v menším důrazu na vlastním brankovišti. Nakonec tým odešel poražen pouze jedinkrát v zápase s Třebíčí, která později ovládla celý turnaj. Zde právě většina branek do naší sítě padla po dorážkách soupeře. Zbylá tři utkání skončila zaslouženou remízou, kdy se u obou družstev střídaly světlejší okamžiky s těmi horšími. Druhý koš jsme udrželi, nicméně v plné sestavě bychom zcela jistě atakovali postup mezi nejlepší celky do koše prvního.“