V Jihlavě hrají starší žáci. B-tým cestuje do Pelhřimova.

• Zápasová pozvánka

   V sobotu 8.2.2020 a v neděli 9.2.2020 bude sportovní hala SK Jihlava hostit Ligu Vysočiny starších žáků. V sobotu zde bude Žďár mít zástupce v podobě Hippos Žďár nad Sázavou. Hippos odehraje v celém dni hned čtyři utkání. Turnaj odstartují od 9:00 soubojem s domácími SK Jihlava ježci. Následně se ještě utkají se Spartakem Pelhřimov (10:20), prvním týmem soutěže, TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons (12:20) a sousedícím celkem tabulky, PSKC Okříšky (13:40).

   V neděli pak na sobotní zápasy navážou Hippos Žďár nad Sázavou Benjamins. Ti odehrají o jedno utkání méně. V 9:00 si budou moci po ránu zlepšit náladu s předposledním týmem SK Jihlava lvíčata. V 11:00 je čeká měření sil s celkem, který má o šest bodů více, SK JUVENIS PŘIBYSLAV. V posledním zápase se pak utkají s týmem, který má naopak o tři body méně, Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou.

   9.2.2020, v Pelhřimově pak budou o další body do tabulky usilovat hráči B-týmu. Hippos stále může pomýšlet na první příčku. To ale musí všechny soupeře porážet. První z nich, přijde na řadu od 10:30 a bude jim celek TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons. Brod se nachází v dolní části tabulky a Hippos by tak měl plnit roli favorita. V druhém utkání, od 14:30, se Hippos střetne s domácími Spartak Pelhřimov B. Pelhřimov je hned za Hipposem a ztrácí pouhé tři body. Těšit se tak můžeme na napínavou podívanou.