V letošní sezóně poprvé elévové v dvojnásobné účasti na turnaji

• Článek k zápasu/turnaji

V sobotu 15.12. zajížděli naši elévové  se ukázat na palubovku v Bystřici n. P. Dík velkému počtu nováčků v řadách elévů jsme využili možnosti a přihlásili druhý tým. Tým nováčků hrál v modrých dresech proti týmu z Bystřice, Přibyslavi a i proti jejich starším spoluhráčům ze Žďáru.

 Nejvyrovnanější zápas jsme sehráli s týmem z Přibyslavi, v němž jsme prohráli jen o dva góly. Ostatní zápasy byly hodně nad naše síly. Prohráli jsme daleko vyšším skórem. O dva góly nováčků na turnaji se postarali Honzík Fišer a Tomáš Sieklik. 

 Oranžovému týmu se dařilo podstatně lépe. Zkušenostmi i kvalitou nabušený tým na turnaji třikrát vyhrál a jednou remizoval. Do branek soupeřů borci a dvě borky nastříleli 22 gólů. O branky se postarali Hanička N., Nikča K., Míša S., Vašík S., Ráďa S., Honzík Kodys a Kuba Ž. Naši bránu výborně střežil Lukáš P..

Další turnajové zkouška nás tentokrát čeká na domácí půdě a to hned po Novém roce 6.1.2019. Přijďte nás opět podpořit.

 

   

Hodnocení trenérů: "Kdyby někteří hráči zvedli hlavu a nahráli, někteří více běhali a bránili, byla by to ještě větší podívaná." 

Modrý tým: Jan Sobotka (G), Vanesa Augustova (3),Jan Slanina (5), Jan Fišer (6), Adriana Čechova (9), Kristýna Bílková (10), Tomáš Sieklik (11), Eliška Nováková (13), Nikolas Šebek (14)

Oranžový tým: Lukáš Prokop (G), Kamil Král (2), Nikola Kramárová (5), Michal Sochor (6), Jan Kodys (8), Jakub Žák (10), Hana Nováková (11), Václav Svoboda (12), Radim Svatoň (14), Jakub Klíma (16)