V nových dresech do Přibyslavi

• Článek k zápasu/turnaji

Na již 6. turnaj v této sezóně cestovali mlži 3+1 do Přibyslavi v počtu 12 hráčů. Velkým překvapením pro celý tým byly nové, krásné a velmi slušivé dresy. Celý tým by chtěl touto cestou vedení klubu velmi moc poděkovat za krásný dárek. Za brankářskou stálici tentokrát zaskočil brankář elévů Lukáš Prokop, který si tím vyzkoušel to, co ho bude v příští sezóně čekat. A vypořádal se s tím báječně. Za jeho účast moc děkujeme. Do týmu opět přibyl nováček – Jakub Fedasko, kterému se podařilo na turnaji podařilo prosadit jedním gólem a dvěma asistencemi.

Hráli jsme čtyři zápasy s bilancí 3 prohry a 1 výhra.

HIPPOS : SK JeMoBu – 4:8,

HIPPOS : Pacovští Honzíci – 10:5,

HIPPOS : Jaroměřice SK JeMoBu – 6:7,

HIPPOS – SK Juvenis Přibyslav – 3:4

 

První zápas vypadal velmi nadějně. Hned na úvod se trefil Broňa Kolínský po přesné nahrávce Barči Řeháčkové a touto akcí srovnali skóre na 1:1. Následně Martin Mach přidal dva góly a Ráďa Svatoň čtvrtý po nahrávce od Tomáše Kamaráda. Skóre se přelévalo ze strany na stranu, žel v druhé polovině zápasu jsme tempu soupeře nestačili a zápas prohráli.

Druhý zápas jsme sice vyhráli, ale od týmu jsme očekávali větší nadšení pro hru. Soupeř totiž přijel pouze ve třech hráčích a tudíž neměl možnost střídání. Rozhodně nám nedali výhru zadarmo. Během zápasu se gólově prosadili Jakub Fedasko, čtyřikrát Ráďa, třikrát Bára a Martin Machem s Martinem Řeháčkem. Zároveň chceme pochválit obránce Michala Sedláka, Michala Žáka, Honzu Starého a Martina Řeháčka, kteří svým výkonem přispěli k dobrému výsledku.

Třetí zápas jsme si nechali ze začátku utéct, avšak tentokrát se v hráčích probudila bojovnost. Pomaloučku, postupnými kroky začali výsledek upravovat góly Martina Řeháčka, Marti Macha, Pepíka Scholze, Tomáše Kamaráda a nakonec Michala Sedláka na konečných 6:7. A i když jsme těsně prohráli, byli jsme s naší hrou spokojeni.

Poslední čtvrtý zápas proti domácímu týmu byl vyrovnaný. V závěru měl více ze hry soupeř a zaslouženě vyhrál.

 

„Sláva vítězům, čest poraženým“, toť záverečné hodnocení bezkonkurenčních trenérek Alenky Svatoňové a Marti Ušákové.

 

Sestava: Lukáš Prokop (G), Fedasko Jakub (4), Svatoň Radim (5), Kamarád Tomáš (6), Starý Jan (7), Mach Martin (8), Řeháčková Bára (9), Kolínský Bronislav (10), Scholz Josef (11), Sedlák Michal (12), Žák Michal (13), Řeháček Martin (14)