Válec přijel do Pacova

• Článek k zápasu/turnaji

To je věta jednoho z tatínků, kterou pronesl po skončení turnaje přípravky, kterého se v Pacově 22.12.2019 zúčastnili naši "červení". Tato věta vystihuje suverénní výkon, který naši hráč dokázali na tomto turnaji předvést.

Na úvod turnaje nás čekal soupeř z Dačic a ačkoliv první zápasy bývají zahřívací a ne vždy se nám daří do nich vstoupit tentokrát se kluci zakousli do soupeře hned od začátku a odnesli si zaslouženou výhru 3:0.

Ve druhém zápase proti dačickým "Tučňákům" už to tak jednoznačné nebylo, dvakrát jsme dotahovali jednobrankové vedení soupeře, ale od stavu 2:2 jsme už hřiště ovládli a nakonec se nám podařilo vstřelit rozhodující branky a zvítězit 4:2.

Ve třetím zápase na nás čekal domácí tým "Pacovských Honzíků" a i přes soupeřovu snahu se nám podařilo vstřelit branky a tak jsme v tomto zápase vyhráli 3:1. A jak se říká to nejlepší na konec a v tomto případě i to nejtěžší.

Ve čtvrtém zápase se potkali dva neporažené týmy, náš tým Hippos a tým kluků z Havlíčkova Brodu. Neuvěřitelný zápas, vyrovnaný, plný napětí, bojovnosti. Nám se nakonec podařilo v této bitvě zvítězit 2:1 a ovládnout tak celý turnaj.

Na lavičce zejména v posledním zápase panovala výborná atmosféra, kluci se navzájem povzbuzovali, radili si jak má kdo hrát :-) a to je na tom to nejcennější, že se  podporují a tvoří tým. Skvělé výkony podávali brankáři, kteří se v brance mrskali jak rybičky a pochytali spoustu a spoustu šancí, obrana která nedala soupeři prostor ohrozit naši branku a útok, který se dokáže poradit a vstřelit branky. Radost po posledním vyhraném zápase byla obrovská, kluci sami cítili, že si to vybojovali a uhráli jen a jen vlastní snahou a tak jim také patří velké poděkování za to co ukázali nám i soupeřům. A to ještě navíc Kuba Hromádka jako bonus ke svému výbornému výkonu přidal ještě vítezství v individuální soutěži  a to střelbě na imitaci brankáře. Tento turnaj se nám opravdu povedl a já musím všechny moc pochválit.

Statistika turnaje:

Účast: Březina, Dvořák, Hromádka, Koloušek, Kuba, Smejkal, Šiška, Trnka
Střelci branek: Hromádka Kuba, Koloušek Maty, Dvořák Vašek, Šiška Dominik, Smejkal Honzík
Trenéři: Slanina Martin
Počet vstřelených gólů: 12x
Počet možných vstřelených gólů: 41x
Počet přihrávek: 133x
Počet střel na branku: 46x
Počet střel mimo branku: 157x
Počet zákroků brankářů: 72x
Počet úsměvů během turnaje: 1000x