Závěrečný turnaj elévů v Bystřici

• Článek k zápasu/turnaji

 Na poslední turnaj letošní sezóny jsme zavítali do Bystřice. Tentokrát se turnaje zúčastnily naše dva týmy. Během přihlašovacího týdne však naše hráče nečekaně postihly nejrůznější nemoce. Rázem jsme byli oslabeni o šest hráčů. Na brankářský post se tak dostali Honza Kodys a Honza Fišer. Oba si zaslouží pochvalu za předvedený výkon. Na jejich akrobatické výkony bylo radost pohledět. "Červený tým" zaslouženě vyhrál všechny zápasy. V prvním zápase sice jen o gól, ale to se také počítá. V součtu nastřílel soupeřům 26 gólů. Jejich bojovnost, souhra a radost ze hry je dobrý příslib do další sezóny.  Naopak „Modrý tým“ svoje zápasy prohrál. První zápas opět pouze o gól. V těch ostatních bohužel vysokým skórem. Bylo by potřeba nebát se soupeře, nenechávat mu prostor k nahrávce či střele, také více a přesněji střílet. Na těchto záležitostech se pokusíme ještě do konce sezóny zapracovat.

Hráči si z turnaje odvezli medaile, jako odměnu za celoroční práci a přístup. Spoluhráčům, kteří s námi do Bystřice bohužel nemohli cestovat, vzkazujeme: „Kamarádi nebojte se, my vám ty medaile přivezeme!!!“

Sestava – červený tým: Kodys J. (G), Žák K., Svatoň R., Sochor M., Svoboda V., Šebek N. a ozdoba týmu Hanička Nováková. Trenér: František Žák.

Sestava – modrý tým: Fišer J. (G), Augustová V., Nováková E., Čechová A., Bílková K., Ptáček A., Fajmon O. Trenérka: Alena Svatoňová.